Analist Yaza Damgasını Vuracak Altcoin’i ve Nedenlerini Açıkladı!

125

Analist Lark Davis, Proof of Stake Blockchain platformu Cardano (ADA)’nun yatırımcıları bir dizi devasa ralli ile şok edeceğini tahmin ediyor.

Cardano yazı sıcak geçecek

Günlük olarak farklı altcoin tavsiyeleri ile gündeme gelen üniü stratejist Davis şunları söyledi:

Cardano patlamaya hazır. Aslında, geçen gün tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı. Ancak, Cardano’da akıllı sözleşmenin başlaması beklentisiyle başlatılan bir sürü yeni uygulamayla, tabiri caizse Cardano yazına girebileceğimizi düşünüyorum.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Yeni ATH'mi Geliyor?
Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Yeni ATH’mi Geliyor?

Cardano, 16 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,45 dolara yükseldi, ancak daha sonra geçen hafta daha kriptopara piyasasında meydana gelen düzeltme sonrasında değerin çoğunu kaybetti.CoinGecko’ya göre, yazı yazılırken 1,54 dolardan işlem görüyor.

Davis, 376 bin YouTube takipçisine, bu ayın başındaki fiyat çılgınlığının, projeyi çevreleyen muazzam heyecan düzeyinin kanıtı olduğunu söyledi ve şunları ekledi:

Buradaki ilginç şey, Cardano için tüm bu çılgın fiyat hareketinin gerçekleşmiş olması ve henüz ana ağda akıllı sözleşmelerimiz bile yok. Cardano’da akıllı sözleşmelerin lansmanı için bu kadar heyecan ve beklenti var.

Analist Proof of Stake ve Alonzo test ağına işaret ediyor

Ethereum rakibi Cardano’nun arkasındaki geliştirme ekibi Nisan ayında akıllı sözleşme işlevselliğinin bu Ağustos ayında ADA’nın Blockchain’ine ulaşacağını duyurdu. Input Output Hong Kong (IOHK) ekibi ayrıca, kullanıcıların desteklenen Ethereum tokenlarını (ERC-20) özel Cardano tabanlı tokenlar ile değiştirmelerini sağlayacak bir dönüştürücü başlatmaya hazırlanıyor.

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson Artık Bir Kripto Milyarderi
Cardano Kurucusu Charles Hoskinson Artık Bir Kripto Milyarderi

Analist ayrıca, geçtiğimiz hafta ilk kez kurumsal girişlerde Cardano’nun Bitcoin ve Ethereum’u geride bıraktığını gösteren CoinShares raporunu vurguladı. CoinShares, bunun “yatırımcıların çevresel hususlara dayalı olarak aktif olarak Proof of Stake tabanlı kripto para birimlerini seçmesini temsil edebileceğini” belirtiyor.

Buna karşılık, Proof of Work ile işleyen kripto para birimleri, karmaşık matematik problemlerini çözmek için bir bilgisayar ağına güvenerek işlemleri izler ve yeni bloklar oluşturur. Bunlar oldukça merkeziyetsiz ancak büyük miktarlarda elektrik kullanmakla eleştirilen bir mekanizma.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku