Analist Yatırımcıya Seslendi: Bitcoin’e (BTC) Değil Bu Altcoin’lere Yatırım Yapın!

0 189

Popüler kripto para analisti Benjamin Blunts, Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğine inandığı beş altcoini açıkladı.

Analist, daha önce Bitcoin fiyatının çakılmasını doğru olarak tahmin etmiş ve bir dönemin bitişi konusunda yatırımcıları uyarmıştı. Analist şimdi de Bitcoin yerinde sayarken ve hatta düşerken bunun performansını geride bırakacak ve yükseliş elde edecek 5 altcoini paylaştı.

Blunts, şunları söyledii:

”Bitcoin hala 100 bin dolar ve üzerine doğru ilerleyeceği yükseliş kanalındaysa ki bana kalırsa öyle, bu ETH’nin çok daha fazla yükseliş elde edeceği anlamına geliyor. Eğer Bitcoin bu seviyenin iki kat üzerine çıkarsa Ethereum ise değerini üç kat arttıracaktır.”

Analist, Ethereum’u takip edecek diğer altcoinin ise DeFi piyasaları ile endeksli Chainlink (LINK) olduğunu vurguladı. LINK’in şu an konsolidasyon sürecinde olduğunu belirten analist, fiyatın ise hem BTC hem de dolar karşısında yükselmeye devam edeceğini vurguladı.

Blunts’ın listesindeki üçüncü altcoin ise merkezsiz kripto para borsası SushiSwap’in SUSHI’si oldu. Blunts, SUSHI için  yüzde 70 ve üzeri yükseliş bekliyor. Analist, dördüncü sıraya ise merkezsiz kredi platformu Compound’ı (COMP) koydu. COMP için yüzde160 ralli bekleyen analist, bunun BTC’nin performansını geride bırakacağını düşünüyor.

Analistin DeFi odaklı tahminlerinden sonra beşinci sırasında ise Litecoin (LTC) yer alıyor. LTC’nin altcoin rallisi başladığından beri yerinde saydığını belirten Blunts, bunun için uzun vadede rekor bekliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku