Analist, XRP nin Önümüzdeki Haftalarda Patlayacağını İddia Etti

0 0

Tüm dünya tüm zamanların en yüksek rekorunu kıran Bitcoini kutluyor. Oysa XRP ihmal edilen bir varlık olarak adlandırılıyor. 24 saat içinde üçüncü sıradaki dijital varlık dijital varlık pazarında Bitcoin ve Ethereumdan daha fazla gelir getirmeyi başardı.

Çeşitli metrik verilere bir bakış XRPnin birkaç kripto borsasında seçilen en iyi dijital varlıklardan daha fazlasını kazandığı iddiasını destekliyor. Coinmarketcaptan yeni bir veri çekildiğinde XRPnin son yaşanan yükselişte  sırasıyla yüzde 17.76 ve yüzde 10.33 kazanan Bitcoin ve Ethereuma kıyasla 0.580 dolar civarında işlem gördüğü için yüzde 22.74 değer kazandığı fark edilebilir.

XRP’nin etkileyici 24 saatlik grafiği

XRPnin etkileyici 24 saatlik grafiği dijital varlık yükselişe geçmeden önce 0435 dolardan satış yapmak için düşüş eğilimi göstermesiyle başladı. Bir süre düşüş bölgesinde kaldıktan sonra dijital varlıkta 0.45 dolarlık destek seviyesinde boğalar ciddi etkili oldu.

Dikkat çekici bir şekilde bu ünlü analist MagicPoopCannonun dijital varlığın bir süre satılacağını tahmin ettiği seviyeyle aynı. Magice göre rakam coin için çok önemliydi çünkü fiyatı vurduktan sonra kısa vadede nereye gideceğini belirleyecekti.

Beklenti yukarı

Tıpkı MagicPoopCannonun öngördüğü gibi XRP 058 dolardan işlem yapmak için destek seviyesine dokunduktan sonra yüzde 30luk bir artış yaşıyor. Varlığın fiyatı geri çekilip 056 dolardan işlem görse de analistler önümüzdeki günlerde yükseliş ivmesi olmasını bekliyor.

Magic tarafından paylaşılan yakın tarihli bir analizde XRP’nin önümüzdeki günlerde büyük bir artış yapmasını beklediğini söyledi. Twittera giden MagicPoopCannon kripto piyasasındaki mevcut yükseliş ivmesi devam ederse XRPnin yükseliş dürtüsüne yardımcı olacağını ve önümüzdeki birkaç gün içinde varlığın patlamasına şahit olacağımızı söyledi.

XRP twitterda yükselişte

XRP Flare Networksün anlık görüntüsüne bağlıyken Twitterdaki konuşulması son birkaç gün içinde büyük ölçüde arttı. Flare Networks etkinliği halihazırda gerçekleşmiş olsa da XRP dijital varlığın son dalgalanmasıyla ilgili birkaç söz ile Twitterda hala daha canlı. ETorodan alınan bir veri XRPnin Twitterdaki konuşulmasının 162den yaklaşık 4 bine çıktığını ve bu süreçte yüzde 152lik bir artış olduğunu gösteriyor.

EToroya göre sözler XRPnin geleceğinin çok iyi olacağının açık bir göstergesi. Kripto piyasasında çoğu kripto paranın olduğu durumda analistler ve uzmanlar XRP yatırımcılarına ve traderların Bitcoin ile bağları olduğunu hatırlatmak için yeterince iyi gidiyorlar.

Bunun anlamı Bitcoin yatay işlem yaptığında veya dalgalanma dijital varlığın hareketini değiştirdiğinde XRPnin yükseliş getiri elde etmek için harekete geçmesi. Bitcoin şu anda tatlı bir aşamaya geçerken yatırımcılar yükseliş momentumunu sürdüreceğinden umutlu olacaklar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku