American Express de Kripto Piyasasına Giriyor

0 3

Küresel olarak kredi kartı çıkarmasıyla tanınan ve Merkezi New Yorkta bulunan American Express kripto topluluğunu keşfetmek için bazı yeni planlar ortaya çıkardı. Firma kripto para birimi ile ilgili hizmetleri keşfetmek için somut planları olan en büyük isimlerden biri konumunda.

American Express 2017 yılında Forbes tarafından dünyanın en değerli 23. markası seçildi. Bu haftanın başlarında Paypal ve Apple Pay sektördeki duruşlarını açıkladılar ve marka desteğindeki son artış özellikle Bitcoinin son direnç noktasına ulaştıktan sonra alanda biraz daha cesaretlendiriyor.

American Express FalconXe Yatırım Yaptı

Finans devi FalconXe yaptığı son yatırımlarla kripto topluluğunu kasıp kavurdu. FalconX kripto ile ilgili temel hizmetleri sağlayan bir kripto ticaret topluluğu. Yeni yatırımların detayları açıklanmadı ancak kaynaklar şirketin ticaret platformuna değerli bir miktar yatırım yaptığını iddia ediyor.

İki finansal hizmet kuruluşu yakın zamanda yeni ortaklıklarını imzaladılar. Buna göre ortaklık kredi kartı şirketinin kripto ile ilgili hizmetlerin keşfini barındıracak bir platform oluşturmasına yardımcı olacak. FalconX önemli yatırımcıları kurumsal alıcılar olduğu için kripto alanında da büyük bir isim.

Tanınmış firma olağanüstü bir piyasa değerine sahip. Piyasa kapitalizasyonunun tahmini fiyatı 100 milyar dolar değerine ulaşmaktan sadece birkaç adım ötede. Büyük pazar American Expressin özellikle Fedin para politikası nedeniyle kripto para birimine koşan yeni kurumsal alıcı dalgasıyla endüstrinin bir parçası olmasını makul kılıyor.

Kurumsal ve yüksek net değerli alıcılar kıt malın neredeyse her parçasını yavaş yavaş alıyor. Varlığın yüksek volatilitesi nedeniyle bazı kısımlardaki isteksizliğe rağmen bugünlerde piyasadan çıkan kripto para birimlerinin ağır parçalarıyla öne çıktığını pek kimse düşünmüyor.

Enflasyondan korunma olarak kripto para birimi

Dolaşımdaki nakit paranın azalmasıyla birlikte endişe verici nakit enflasyonunu kontrol etmek için kripto kullanıldığına dair bir haber yok. İlginç bir şekilde yeni ortaklıktan önce FalconXin ticaret hizmetlerini genişletmek için kesin planları vardı. Yeni ortaklık ile kripto alanı iki işletme arasında inanılmaz bir işbirliği bekliyor. American Express Başkanı Harshul Sanghi işbirliği hakkında konuştu ve FalconXin ticaret platformları aracılığıyla uzaya basitlik getirdiğini açıkladı.

Harshul American Expressin ödeme ekosistemini anlamak için yeni girişimlere yatırım yapmakla ilgilendiğini ve dijital varlıklar ve para birimleri göz önünde bulundurularak kripto alanında devrim niteliğinde bir deneyim yaratma yolculuğunda borsaya destek verdiğini açıkladı.

Ayrıca borsa kurumsal alıcılar olan yeni alıcı türlerinin de girişinin olduğunu belirtti. Firma alıcıların kripto alanını doldurmak için daha önemli bir gelire neden olarak dijital varlıklarda mevcut talebe yol açtığını belirtti. Kripto topluluğu son ortaklıktan çıkacak yeni kripto tabanlı yenilikleri bekliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku