Blockchain Economy Summit’in 4.’sü İstanbul’da Yapılacak!
Blockchain Economy Summit’in 4.’sü İstanbul’da Yapılacak!

Blockchain Economy Summit’in 4.’sü İstanbul’da Yapılacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain Economy Summit, pandemi nedeniyle verilen 2 yıllık zorunlu aranın ardından yeniden İstanbul’da! Şimdiye kadar binlerce katılımcıyı ağırlayan zirve, bu sene 27-28 Temmuz 2022’de İstanbul’un en seçkin ve ünlü mekanlarından biri olan Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek. Zirvenin ikinci Türkiye ayağı, pandemi öncesinde Türkiye’de düzenlenen son büyük Blockchain etkinliğiydi ve dördüncüsü ise kripto para topluluğunu Avrupa ve Asya arasındaki köprüde bir araya getiren ilk etkinlik olacak.

Blockchain Economy Summit’in 4.’sü gerçekleştiriliyor!

Chainanalysis verilerine göre; Covid-19 başladığından beri, kripto para birimlerinin benimsenmesi hızla arttı. 2020’nin ikinci çeyreğinin sonunda, hafif bir büyüme döneminden sonra, toplam ülke endeksi performansımıza göre toplam küresel kabul 2.5 oldu. 2021’in ikinci çeyreğinin sonu itibariyle, bu toplam puan 24’tür ve bu, küresel benimsemenin 2019’un üçüncü çeyreğine kıyasla %2300’den fazla ve geçen yıla göre %881’den fazla büyüdüğünü gösterir. Ve bugün, Türkiye nüfusunun yüzde 16’sı (13.6 milyon kişi) kripto para sahibi. Bu, Türkiye’yi kripto para sahipliği bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri konumuna getiriyor. Dolayısıyla artık Türkiye’de kripto para piyasası hiç olmadığı kadar hareketli ve sıcak.

Blockchain Economy İstanbul Summit, dünyanın 55 ülkesinden 3 binden fazla katılımcıyı bir araya getirerek bölgede önemli sektör liderleriyle benzersiz bir networking fırsatı oluşturacak. İstanbul Blockchain Ekonomi Zirvesi’nin konuşmacıları arasında Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakan Yardımcısı Alex Bornyakov, Türk pop yıldızı Emre Aydın, tanınmış Türk TV yapımcısı ve yazar Hamza Yardımcıoğlu yer alıyor. Finansın geleceği: Bitcoin, Web 3, NFT’ler, Metaverse, DeFi, madencilik, kripto para düzenlemeleri, kripto para yatırımı ve alım satımı, Blockchain teknolojisinin şirketler ve devlet kurumlarında kullanımı ve çok daha fazlası, Blockchain Economy İstanbul Summit sahnesinde tartışılacak.

Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin: https://blockchaineconomy.istanbul/tr

Türkiye’de ikamet edenlere özel indirimli biletlere buradan ulaşabilirsiniz: https://blockchaineconomy.istanbul/tr/tickets

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Blockchain Economy Summit’in 4.’sü İstanbul’da Yapılacak!