Analist Tone Vays: Bitcoin'in Yükselişinde Spesifik Bir Neden Olmayabilir

Analist Tone Vays: Bitcoin'in Yükselişinde Spesifik Bir Neden Olmayabilir
  • 04 Nisan 2019

Ünlü Bitcoin analistlerinden birisi olan Tone Vays, 2 Nisan tarihinde Cointelegraph kaynağı ile yaptığı bir röportajda kripto paralar ile Bitcoin‘in yakın zamanda yaşadığı ani yükselişin spesifik bir nedeninin olmayabileceğini dile getirdi.

2 Nisan gecesi Bitcoin’in yükselişinden bahseden Vays, bunun sadece spekülasyon olabileceğini ve “Bitcoin’in diğer herhangi bir varlıktan farklı olmadığını” iddia ederek her zaman bir tetikleyici olamayabileceğini söyledi. Vays, 4,200 $ geçtikten sonra Bitcoin’in her zaman 5.000 dolara çıkmasını beklediğini, bu hafta içerisinde BTC’nin 4.000 doları aşacağını tahmin etmediğin de itiraf etti:

''Short pozisyonlar kapandı, kısa sıkışmalar oldu, daha fazla insan hype’ye katılmak istedi ve çok fazla haber kanalı her zaman büyük düşüşlerin veya yükselişlerin sebebini bilmeye çalışıyor. Ben bu kanalların çoğunlukla olması için bir habere ihtiyaç duymayan şeyleri bir haberle eşleştirmeye çalıştığını diyebilirim.”

Bunun yanı sıra Brexit olayının da özellikle İngiltere içerisindeki vatandaşların Bitcoin alımı yapmasına neden olduğu, teoriler ve spekülasyonlar arasında. Ayrıca bugün Bloomberg, aktif Bitcoin cüzdanlarının sayısının iki hafta içinde çok arttığını bildirdi.

Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…
  • Paylaş

ile ilgili her şey

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Formula 1 şimdi blockchain odaklı

Dünyaca ünlü yarış serisi Formula 1 tarafından lisanslı Blockchain oyunu F1 Delta Time bu hafta sonunda F1 araba markalı tokenlar (NFT'ler) müzayedesi düzenliyor. 22 Kasım'da yapılacak ...

  • 25 Kasım 2019
UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.

En İyi Kripto Para Haberleri için Abone Ol!


KOİN ÇEVİRİCİ