Analist Shiba Inu ve DOGE İçin Mayıs Sonu Hedefini Açıkladı

155

Analist, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB), 5 Mayıs itibariyle yeniden alım fırsatları sunduğunu belirtiyor. Her iki altcoin projeside moda devi Gucci tarafından ödeme planı olarak kabul edildi ve iki altcoin içinde, önemli gelişmelerin ralliye yol açacağı öngörüyor.

Ödemeler, Dogecoin ve Shiba Inu ile gerçekleştirilecek

Dogecoin DOGE/USD ve Shiba Inu SHIB/USD, son birkaç ayda büyük bir kabul ve gelişme düzeyi gördüler. İki altcoin projesi de ,piyasaya şakaya dayalı olarak meme tabanlı token olarak kategorize edilmektedirler. DOGE ve SHIB, kendi ekosistemleri bulunan ve en çok tercih edilen token’lar arasında yer alıyor. Vogue Business tarafından hazırlanan raporda, Gucci’nin lüks endüstrisindeki ödemeler için Dogecoin ve Shiba Inu’nun kabul edildiğini duyurdu.

Analist Trajcevski, son zamanlarda duyurulan projelere de dikkat çekiyor. Kısa süre önce Shiba Inu Topluluğu, SHIB: The Metaverse’de arazi satın almanın yeni kullanım durumunu ve neler yapılabileceğini de duyurdular. 4 Mayıs tarihinde, Craft Ventures’ın kurucu ortağı olan Bill Lee’nin BIG3’ün Aliens’in 25 Fire-Tier sürümünü Dogecoin kullanarak satın alması da kripto para birimi için tarihteki en büyük ticari işlemi işaret ediyor.

Gelişmeler altcoin projelerine nasıl yansıyacak?

Analist her iki altcoin’in de geçmiş hareketlerini göz önünde bulunduruyor. Dogecoin (DOGE)’in, 8 Mayıs 2021’de 0,731578 dolar seviyesi ile ATH’ini gerçekleştirdi. Gerçekleşen ATH ile birlikte DOGE’nin yüzde 443 daha yüksek değer kazandığı anlamına gelmektedir. Token’in bir önceki aydaki performansını gözden geçirdiğimizde, 0,1729 dolarlık fiyat seviyeleri ile 6 Nisan’da en yüksek değer noktasındaydı. Token’in ATL’si ise, 0.1243 dolar seviyelerine düştüğü 25 Nisan tarihiydi ve değerinde yüzde 28’lik düşüş gerçekleşmişti. Yakın tarihte ise 25 Nisan’dan 5 Mayıs’a kadarlık dönemde 0.0104 dolar fiyat seviyelerinden yüzde 8’lik bir artış gördü. Trajcevski’ye göre, DOGE’nin Mayıs ayı sonuna kadar 0,2 dolar seviyelerine ulaşması ile yatırımcılar tarafından değerlendirilebilir seviyelerin oluşabileceği belirtiliyor.

Analist Shiba Inu ve DOGE İçin Mayıs Sonu Hedefini Açıkladı

5 Mayıs 2022 itibariyle Shiba Inu (SHIB), 0,00002156 dolar fiyat seviyelerinden işlem görüyor. Token ATH’sini 28 Ekim 2021 tarihinde, 0.00008616 dolar seviyelerinde ulaşmış ve değerinin yüzde 299 artmış olduğunu görülebiliriz. Shiba Inu (SHIB), 12 Nisan’da 0.00002817 dolar seviyeleriyle ATH’ye sahipti. Token’in ATL’si ise 0.00002157 dolar seviyelerinde yaşamıştı ve bu yüzde 23’lük bir düşüş oranını ifade etmektedir. Analist, SHIB’in, Mayıs ayı sonuna kadar 0,00003 dolarlık fiyat seviyelerine ulaşabileceği belirtiliyor.

Analist Shiba Inu ve DOGE İçin Mayıs Sonu Hedefini Açıkladı

Daha fazla altcoin haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak invezz
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku