Analist Raoul Pal’a Göre Üç Ay Sonra Kripto Para Piyasasında Bunlar Gerçekleşecek

0 237

Ünlü analist Raoul Pal, belirli bir kripto para varlık grubunun, piyasa olgunlaştıkça, büyüme açısından Bitcoin’i (BTC) kaçınılmaz olarak geride bırakacağını söyledi.

Attığı bir dizi tweet’te Pal, Ethereum’un başlangıcından bu yana BTC’yi katlanarak geride bırakmayı başardığını belirtti. Analist, ETH’yi, birçok kişinin inandığının aksine, Bitcoin’e karşı tüm kripto paraların değer kaybetmeyeceğinin bir örneği olarak gösterdi.

“Başlangıcından bu yana ETH’nin, BTC’den yüzde 250 daha iyi performans gösterdiğini görmek büyüleyici. 2015 yılında varlığının ilk 5 ayında BTC’deki başlangıç ​​fiyatının altına düştü.

Bu veri, diğer tüm tokenlerın BTC karşısında değer kaybettiği ve sıfıra doğru yöneldiği fikrini geçersiz kılıyor.”

Piyasa Değeri Katlanacak

Eski Goldman Sachs fon yöneticisi, katılımcıların artması ile bir mal veya hizmetin değerinin iyileştiği zaman, ağ etkileri elde eden varlıkların Bitcoin’e karşı değerinin artacağını söylüyor.

“Ağ efektlerini alamayan tokenlar daha düşük eğilim gösteriyor. Ekosistem ağı etkilerine (aktif cüzdanlar + geliştiriciler + uygulamalar) ulaşan tokenlar, zaman içinde  muhtemelen artacaktır. Asıl önemli nokta, hangisinin ağ efektleri alacağını seçmektir ve bu kolay değildir. ”

Real Vision kurucusu, genel kripto para sektörünün daha da artış göstereceğine inanıyor ve daha önce genel kripto para piyasası değerinin 1.8 trilyon doları aştıktan sonra muhtemelen ikiye katlanacağını belirtti.

“Tüm dijital varlık sektörünün piyasa değeri, 1.8 trilyon dolarlık kırılmanın büyük bir başarı olduğunu düşünüyor. Grafik verileri, ivmenin bu kırılmanın önünde olduğunu gösteriyor. Tahminim, önümüzdeki 2 ila 3 ay içinde tüm sektör ikiye katlanacak. Hep ebraber göreceğiz!”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku