Usta Analist : Piyasada Düzeltme Yaşanırken Bu Altcoin’leri Aldım!

0 91

Kripto para piyasasının en çok takip edilen isimlerinden analist Michaël van de Poppe, keskin kripto para piyasası çöküşü sırasında hangi altcoin’lerin satın alınması gerektiğini açıkladı.

Analist stratejisini paylaştı

Van de Poppe, piyasadaki şaşırtıcı düşüşün ortasında, altcoin‘ler de derin bir düzeltme yaşanırken, dipten satın alma stratejisini paylaştı. Analist şunları söyledi:

Altcoinler o kadar düşmedi, hatta bazıları yükseliş kaydetti. Çarşamba günü panik başladı ve altcoinlerin de ağır bir şekilde düşmeye başladığını gördük. Piyasalara girmek istiyorsanız, bu en iyi an. Korku seviyeleri aşırı seviyede. Panik her yerde. Genel görüş, kripto paraların resmen öldüğü, ancak merkeziyetsiz finans (DeFi) sektörü ve diğer tüm altcoinler ve projeler hakkında temelde ne değişti? Hiçbir şey değil. Bitcoin’e karşı Ethereum hala bir boğa döngüsünde.

Altcoin tercihleri

Analist, bu hafta sonu Twitter’da yaptığı açıklamada, Oracle projelerinde Chainlink (LINK) ve DIA’nın yanı sıra, lider  kripto para birimi Bitcoin’de dipten satın alacağını ifade etti. Poppe şunları söyledi:

$ LINK, $ BTC ve $ DIA! Dipten satın alıyorum!

Usta Analist Yatırımcıların Radarında Olması Gereken 7 Altcoin'i Açıkladı!
Usta Analist Yatırımcıların Radarında Olması Gereken  Altcoin’ileri Açıkladı!

Analist, yatırımcılar düşüşlerden yararlanmak ve sermayelerini olabildiğince korumak istiyorsa, Ethereum veya Litecoin (LTC) gibi büyük hacimli projeleri takip edim.

Analist: Altcoin Sezonu Teorisini Paylaştı: Bu Kesinlikle Şart!
Analist: Altcoin Sezonu Teorisini Paylaştı: Bu Kesinlikle Şart!

Analist, geçmişte olduğu gibi, Bitcoin, 30 bin dolarlık seviyelerden toparlanmaya başladığında, altcoin’lerin hızla takip edeceğini ve muhtemelen düşük seviyeler, geride bırakacağını tahmin ediyor. Poppe Bitcoin fiyatı ile ilgil şunları söyledi:

Şu anda 50/50 olduğu bir aşamadayız. Ayı piyasası bekleyen bir sürü yatırımcı var. Boğa piyasasının gerçekleşmesini bekleyen bir grup insan var. Arada hiçbir şey yok. Buna inançsızlık aşaması diyoruz. Bu düzeltici hamle, ayılar için ayı piyasasının başlangıcıdır. Boğalar için ise, bir düzeltme dönemidir. Bunun düzeltme dönemi olduğunu düşünüyorum.

Poppe son olarak şunları ekledi:

En düşük riske sahip pozisyonlara girmek istiyorsanız, Litecoin, EOS veya Ethereum projelere bakacaksınız. Bu aşamada daha fazla risk arıyorsanız, daha küçük altcoinlere bakacaksınız. Bu yüzden Bitcoin izlemelisiniz, ancak genel olarak, eğer bu toparlanırsa, altcoin’ler büyük olasılıkla, oldukça hızlı bir şekilde geri dönecektir.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku