Analist Nicholas Merten: Bu Altcoin’ler Nisan’da Kazandıracak!

0 62

Kripto para analisti Nicholas Merten, piyasalar fırlamaya hazır göründüğü için, patlamaya hazır en iyi altcoin’leri takipçileriyle paylaştı.

Yayınladığı yeni bir videoda, DataDash kurucusu 426 bin takiçisine, çok yakında DeFi’de “süper bir döngüye” tanık olabileceğimizi söyledi.

Trader, piyasadaki birçok DeFi projesini, özellikle türevler projesi dHedge DAO (DHT) olmak üzere altı varlığı yakından izlediğini söledi. Merten, piyasadaki kripto para türevi platformlarının çoğu konusunda hevesli olmasa da, DHT / BTC konusunda oldukça iyimser. Analist, ürünü kullandığını ve tokena kişisel olarak yatırım yaptığını söylüyor.

Trader listesindeki bir sonraki altcoin,  SushiSwap (SUSHI) ve Uniswap (UNI) var. Merten, her iki tokenın da teknik açıdan ilginç göründüğüne dikkat çekiyor. Merten, Uniswap’a kişisel olarak yatırım yapsa da, SUSHI / BTC’nin Ocak ayında ulaştığı seviyelere kıyasla yatırım yapılabilecek bir fiyatta göründüğünü söylüyor.

Merten’in teknik açıdan ilgilendiği bir diğer varlık Yearn.Finance. Analist’e göre, varlık ikinci çeyrek için umut vaat ediyor.

Analistin listesinde beşinci sırada, Merten’in Bitcoin’e karşı hem teknik hem de temel açıdan çekici göründüğünü belirttiği 1 Inch var.

Piyasa değeri de UNI ve SUSHI’ye kıyasla nispeten düşük ve bir milyar doların biraz altında. Varlık, bu hafta en iyi kripto para borsası Coinbase’de listelenmeye başlandı.

Analistin takip ettiği son altcoin, Warp Finance

Merten, bu projenin danışmanı ve bunun ETH veya diğer ERC20 altcoinler gibi değişken varlıkları kullanmak yerine likidite havuzu tokenlarını teminat olarak kullanmanın ilk protokollerden biri olduğunu iddia ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku