Analist Michael van de Poppe Mart Ayı İçin Değerlendirmelerde Bulundu

0 61

Kripto para analisti Michaël van de Poppe yatırımcılara temkinli olmalarını söyleyerek Bitcoinin fiyatının hala aşağı yönlü baskıya karşı savunmasız olduğu uyarısında bulundu.

Yaptığı yeni bir strateji oturumunda ünlü analist düzeltmenin ciddiyetinin ve zamanlamanın lider kripto para biriminin fiyatının daha da düşebileceğini gösterdiğini söyledi.

“Bitcoinin düşüşü hala bitmed mi? Henüz bitttiğini düşünmüyorum çünkü daha fazla düzeltme görebiliriz. Tarihsel olarak Mart genel olarak kripto para veya piyasalar için iyi bir dönem değildir. Bu yüzden işimizin bittiğini inanmıyorum. Özellikle daha düşük zaman dilimlerinde olduğu gibi bu kadar sert bir düşüşün ardından durum şu anda zayıf görünüyor ancak daha uzun zaman diliminde işlerin yoluna gireceğini düşünüyorum “

Van de Poppe BTCnin şu anda 50 bin ila 52 bin dolar arasında net bir direnç bölgesi ile karşı karşıya olduğunu ve bazı alıcıların kaçırma korkusuyla şaşkına dönmesine neden olduğunu söyledi.

“Karşı karşıya kaldığı bazı direnç noktaları var. Şu  anda bazı insanlar muhtemelen düzeltmenin bittiğini ve FOMOnun piyasalara geri döndüğünü düşünecekler.”

Panik Yapmaya Gerek Yok 

Kısa vadede Bitcoinin savunmasızlığına rağmen analist Bitcoinin fiyatı 35 bin doların altına düşse bile paniğe gerek olmadığını ekliyor.

“Pazar yapısı hala iyi. Bitcoin 35 bin dolara düşse bile hala daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler yaptığımız için piyasa yapısı hala iyi. Bu yüzden düzeltici bir hamle piyasa için çok doğal.

Genellikle bu düzeltmeler oldukça serttir ve piyasalar yukarı doğru hareket eder veya sürünür ve sonra düzeltmeler sadece tasfiyeler nedeniyle olduğu için çok hızlı bir düşüştür. Ancak paniğe kapılmanıza gerek yok ve aslında bu düşüşleri daha büyük bir pozisyon elde etmek için kullanmalısınız.” 

Van de Poppe altcoinlerin Nisan yaklaşırken toparlanmaya başlamadan önce önümüzdeki ayın çoğunda bir aralıkta işlem yapmasını bekliyor.

Mart ayında bizi ne bekliyor?  Bence biraz durağan sıkıcı bir dönem yaşayabiliriz. Belki bazı altcoinler iyi iş çıkarırken bir kısmı da çuvallayabilir. Kusama (KSM) Serum (SRM) Solana (SOL) iyi gidiyor. Ancak gerçek altcoin yazının Mart ayının sonunda gerçekleşmesi ve ardından her şeyin yoluna gireceği kalıcı bir yaza doğru yönelmesi gerekir. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku