Analist Lark Davis: Bu Altcoin Büyük Başarılara İmza Atacak

57

Ünlü kripto analisti ve YouTuber Lark Davis, yeni bir videoda kapsamlı bir altcoin analizi yaparak takipçileriyle paylaştı. Kriptarena.com olarak, analistin görüşlerini ve yaptığı analizleri aktarıyoruz.

Bu altcoin projesinin üç temel kullanım amacı var

Analist Lark Davis, son videosunda kapsamlı bir Polygon (MATIC) analizi yaptı. Analiste, Poligon (MATIC)’un üç temel kullanım amacı olduğunu anlatarak başladığı videosunda şunları söyledi:

‘’İlk olarak, bu altcoin, bir ücret olarak kullanılmak ve işlemlerin daha ucuza yapılmasını sağlamak için tasarlandı. Ücret ödemek için cüzdanınızda küçük bir MATIC olması gerekir. Mesela altcoin projesinin 5 doları karşılığı ile, yaklaşık 100’den fazla işlem yapabilirsiniz. Bu çok ucuz.’’

Analist Lark Davis: Bu Altcoin Büyük Başarılara İmza Atacak

Analiste göre, altcoin MATIC, staking için tasarlanmıştır. Son olarak, token arzını zaman içinde azaltmak ve uzun vadeli fiyat artışı için yakma işlevi tanıtıldı. Raporlara göre, Polygon’un günlük ortalama kullanıcı sayısı geçen hafta 350.000 oldu. Ayrıca, günlük ortalama işlemi 3.31 milyondu ve ortalama işlem maliyeti 0.017 dolardı. Polygon, dünyanın en büyük NFT pazarı olan OpenSea ile entegre olduğu için NFT endüstrisinde de büyük bir etki yarattı. NFT faaliyeti, 938 milyon dolarlık kümülatif hacimle çok yüksek olmuştur. Ağda 15,2 milyon NFT sahibi, toplam hacimde 32 milyon NFT ve sadece Mart ayında NFT ticareti yapan 5 milyon benzersiz cüzdan var. Lark Davis, benimsenme oranı çok yüksek olduğu için MATIC’in hype değerinde olduğuna inanıyor. Şu anda, ölçeklendirmek için Poligon kullanan 10.000’den fazla dApp var. Ethereum ağındaki en büyük uygulamaların tümünün Polygon’da bulunabileceğini belirtmek gerekir.

Polygon (MATIC) benzeri görülmemiş bir yükseliş yaşayabilir

Etkileyici istatistiksel rakamlarından bağımsız olarak, ağdaki Kilitli Toplam Değer (TVL), Haziran 2021’deki zirvesi sırasında 10 milyar dolardan yaklaşık yüzde 50’lik bir düşüş yaşadı ve 4,4 milyar dolara kadar düştü.. Yakın zamanda Polygon ağı 11 saatliğine çökmüştü. Davis bu durumu, ‘’ağ sonuçta bir yazılımdır, bu nedenle zorlukları olabilir’’ diyerek anlattı ve şunları ekledi:

‘’İçinde hatalar olabilir ve üzerinde düzinelerce uygulama olduğu için bu tarz aksaklıklar devam edebilir. Polygon gibi yeni kripto zincirlerinde bu normaldir.’’

Analist Lark Davis: Bu Altcoin Büyük Başarılara İmza Atacak

Davis, altcoin MATIC’in fazlaca yükseliş eğiliminde olduğunu belirtti. Teknoloji güçlü rakamlarla gelişirken, karbon nötr kararı daha geniş bir kitleye hitap etmek için uzun bir yol kat edecek. Polygon, yakın zamanda yayınlanan bir belgeye göre farklı ölçeklendirme çözümlerine de odaklanıyor. Polygon için bir sonraki ana bölüm olarak ZK Technology’ye stratejik bir odaklanma hakkındaydı. Bu nedenle, Davis’e göre, Polygon’un benzeri görülmemiş bir büyüme yaşayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak crypto-news-flash
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku