Analist iddialı: Bitcoin’in bu hafta 12 bin dolara ulaşamaması için hiçbir neden yok

0 0

Bitcoinin fiyatı durma momentumu nedeniyle son birkaç saat içinde düşüyor.

Bu düşüş doğrudan kripto para birimi tarafından gösterilen inanılmaz derecede yükseliş gösteren haftalık mum kapanışının ardından meydana geliyor.

Analistler bu kapanışın kendisine ileriye dönük ciddi bir güç sağlayacağına ve potansiyel olarak son düşüş trendine sağlam bir son vereceğine inanıyor.

BTCyi düşüren bir mıknatıs görevi görebilecek 11.100 $ civarında bir CME boşluğu olduğunu belirtmek önemlidir.

Bununla birlikte doldurulduktan sonra bu fiyat seviyesinin etrafındaki destek Bitcoini önemli ölçüde daha yükseğe çıkarmak için yeterli olabilir.

Bitcoin ve tüm kripto para piyasası şu anda başka bir konsolidasyon aşamasında yakalanmış durumda. Bu önceki yatay işlem dalgasına son veren bazı yoğun yukarı yönlü ivme deneyimledikten sadece günler sonra geliyor.

BTC’nin yakın zamandaki yükselişi onu 11.400 $ lık en yüksek seviyelere çıkardı bu da ralli ivmesini kaybettiği ve fiyatı düşmeye başladı.

Kripto para birimi için bir sonraki temel direnç seviyesi henüz test edilmemiş olmasına rağmen 11.600 dolar civarında.

Bir analist yakın zamanda Bitcoin hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve son haftalık kapanışın inanılmaz derecede güçlü olduğunu belirterek BTCnin bu hafta 12.000 $ a ulaşamaması için hiçbir neden görmediğini ekledi.

 BTC İvmesini Korumak İçin Çaba Gösteriyor

Bitcoin şu anki fiyatı 11.290 $ da % 1in biraz altında işlem görüyor. Bu 11.400 doların üzerindeki son yüksek seviyelerden hafif bir düşüşe işaret ediyor.

Bir sonraki tüm piyasa eğilimini nerede olacağı ve bu hafif aşağı yönlü momentumu genişletip genişletmeyeceği Bitcoine bağlı.

BTCnin 11.100 dolar civarında olan son yükselişinde oluşturduğu CME boşluğuna ulaşana kadar düşmeye devam etmesi mümkündür.

Analiz: Güçlü Haftalık Kapanış 12.000 Doların Yakında Olduğunun Bir Göstergesi 

Bir analist Bitcoinin 12.000 dolara yükselmek için konumlandırılabileceğine inanıyor.

Kripto para biriminin son haftalık mum kapanışının gücüne işaret ederek fiyatının önümüzdeki günlerde muazzam bir türbülansla karşılaşması için hiçbir neden olmadığını belirtti.

Analist aşağıdaki tabloya işaret ederek  Bitcoin için haftalık güçlü bir kapanışç Şahsen bu hafta  12.000 $ göreceğimize inanıyorum. Gün be gün yavaş yavaş” dedi.

 Bitcoin şu anda tüm kripto piyasasına rehberlik ediyor ve önümüzdeki hafta da bunu yapmaya devam etmesi muhtemel. Bu altcoinleri anlamak için fiyat hareketini çok önemli hale getirir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku