Analist Hızlı Toparlanma Gösterecek Altcoin’leri Açıkladı!

0 213

Popüler bir kripto para analisti, üç büyük altcoin’ün büyük bir ralli için hazırlandığını söyledi.

Kaleo olarak bilinen analist, 182.000 takipçisine, (BTC) Dogecoin (DOGE), Litecoin (LTC) ile akıllı sözleşme platformu ve Ethereum rakibi Solana’nın (SOL) kısa vadede toparlanmaya hazır olduğunu söyledi.

Kaleo, GameStop’u Ocak ayında inanılmaz yükseklere iten WallStreetBets kalabalığı tarafından beslenen Dogecoin’in 1.00 dolar’a doğru kaçınılmaz bir yolda olduğuna ikna olduğunu söylüyor.

“DOGE, bir dolar’a çıkacak. DOGE / BTC şu anda piyasadaki en güçlü görünen grafik. Dogecoin yeni GameStop. ”

Litecoin’in Yıldızı Parlayacak

Buna ek olarak Kaleo, Litecoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının çok uzun sürmeyeceğine inanıyor ve  düşüş eğiliminden de çıktığını belirtiyor. Analist şunları ekledi:

”LTC’nin 2017’de dikey hale gelmesinden birkaç gün önce, zayıf ellerin Litecoin’lerinden kurtulduğu yüzde26 düşüş günü yaşandı.

Oradan, zirvelere geri döndü ve ardından 4 kattan fazla 400 doların üzerine çıktı. Dün de benzer bir şey olduğunu gördüğümüzü hissediyorum.”

Trader, Bitcoin çiftinin gücü göz önüne alındığında, Solana’da da uzun süredir yükselişte olduğunu söylüyor.

”SOL aşağıda vurguladığım alanda köşegenin üzerinde kırılırsa, uçacağını düşünüyorum”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku