Analist: Gerçek altcoin partisi 2021 in başlarında başlayacak

0 0

Şimdiye kadar 2020 Bitcoinin değil altcoinin yılı oldu. Hangi altcoin yılın en büyük yıldızı olduğu tartışılabilir ancak alternatif dijital para birimlerinin ilk kripto para birimini geniş bir farkla geride bıraktığı oldukça açık.

Altcoinler bu yıl şimdiye kadar Bitcoinden çok daha iyi performans göstermiş olsa da bir kripto analisti gerçek altcoin partisinin gelecek yılın başlarına kadar başlamayacağını iddia ediyor. 2021 altcoinlerin parlayacağı gerçek yıl olacak mı?

Parti önümüzdeki yıla kadar başlamayabilir

Finans dünyasının her yerinde Bitcoin şu ana kadar yılın en iyi performans gösteren varlığı olarak görülüyor. Aslında ana akım finans piyasası baz alındığında bu doğru. Bitcoin borsadan altından petrolden ve neredeyse diğer tüm varlıklardan daha iyi performans gösterdi.

Bununla birlikte kripto piyasası uzmanları Bitcoinin yıl için yüzde 60 yatırım getirisinin diğer birkaç altcoin ile karşılaştırıldığında hiçbir şey olmadığını biliyor. Örneğin Chainlink 2020de karşılaştırıldığında yüzde 750 arttı.

En büyük altcoin Ethereum Bitcoinin getirisini üç katına çıkararak bugüne kadar yüzde 200 arttı.

Görünüşe göre durdurulamaz DeFi trendinin önderliğinde toplam altcoin piyasa değeri bir bütün olarak yıl boyunca yüzde 125in oldukça üzerinde artış gösterdi. Bu ay Coinbasede neredeyse herhangi bir altcoin satın almak ortalama olarak yüzde 50 veya daha fazla getiri sağlayacaktı.

Gerçek altcoin partisi yine de çok uzak olabilir mi?

En iyi altcoinler Ethereum ve XRPnin grafiklerini analiz eden bir trader’a göre altcoin partisi “gelecek yılın başlangıcına” kadar başlamayacak.

Üç buçuk yıl sonra analist hem iki hem de üç numaralı kripto para birimlerinin desteğe benzer bir direnç dönüşü sergilediğini söylüyor. Analistin grafiklerine göre bu yüksek zaman aralığı direnci önümüzdeki birkaç ay içinde destek olarak test edilmeli.

Varlıklar daha yükseğe çıkmadan önce destek olduğunu doğrulamak için direnci yeniden test etmek için sıklıkla geri gelir. Bu piyasa katılımcılarına fiyatların düşmeyeceğini söyler ve dönüş yolunda daha agresif satın almayı teşvik eder.

Aslında analistin 2020nin sonlarına doğru gerçekleşmesini beklediği şey tam olarak bu. Bu kadar güçlü bir toparlanma rallisinden sonra en iyi altcoin varlıklarının bir süre soğumasını bekliyor.

Bununla birlikte destek onaylandıktan sonra bu altcoinler yükselişe hazır hale gelecek ve kripto para birimleri Bitcoinin dört yıllık döngüsünü takip etmeye devam ederse 2017 benzeri geri dönüşlerin tekrarını görebilir.

2021 aynı zamanda kripto için bir sonraki zirve olabilir ve Bitcoinin yeni zirvelere ulaşması bekleniyor. Altcoinler Bitcoinden daha iyi performans göstermeye hazırsa ve varlığın böyle yükseklere çıkması bekleniyorsa altcoinlere sahip olmak finansal özgürlüğe giden en hızlı yol olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku