Analist Ethereum Rakibi Altcoin İçin Ciddi Yükseliş Bekliyor!

2.229

Yüksek takipçiye sahip ünlü kripto para YouTube kanalı Coin Bureau’un sunucusu Guy, lider altcoin Ethereum (ETH’un) rakibi ve akıllı sözleşme platformu Solana (SOL)’nın önümüzdeki aylarda büyük bir patlama yapabileceğini düşündüğünü ve bunun nedenlerini anlattı.

Altcoin Solana (SOL) devasa yükseliş kaydedecek

Youtube kripto para kanalı sunucusu ve analist Guy, 1,7 milyon YouTube abonesine, altcoin Solana (SOL)’nın potansiyel olarak fantastik derecede büyük bir yükseliş hedefinin olduğunu ve bu hedefe ulaşabileceğine inandığını söyledi.

Akıllı sözleşme platformu Solana, şu anda piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para birimi. Güvenli, merkeziyetsiz ve ölçeklenebilirlik odaklı bir blockchain olan Solana’nın yerel token’i SOL, ağdaki ve ağın yönetimindeki işlemler için ödeme yapmak için kullanılıyor. Guy, Solana Phantom cüzdanının piyasaya sürülmesi, çoklu bağış toplama turları ve bu hafta başlarında Grayscale Solana Trust’ın başlatılması da dahil olmak üzere gelen güzel haberlerin, lider altcoin Ethereum’un rakibini SOL’un geleceği için iyiye işaret olduğunu belirtiyor ve sözlerine şöyle devam ediyor :

Yalnızca bir hafta oldu ve Grayscale Solana Trust’ın yönetimi altında şimdiden 10 milyon dolarlık varlığa sahip.

Analist,bazı uyarılarda da bulunuyor

Guy, altcoin Solana’nın yakında 1.000 dolara ulaşabileceğini söyleyecek kadar ileri gidiyor, bu da mevcut değerinden yaklaşık 5 katlık değer artış yaşayacağı anlamına geliyor. Ancak Guy, olumlu öngörülerinin yanında, takipçilerine bazı önemli uyarılarda da bulunuyor.

Bitcoin’in 100 bin dolara ulaştığını ve Ethereum fiyatının 10 bin dolara yükseldiğini varsayarsak, pek çok kişinin beklediği gibi, bu Solana’nın bin dolara ulaşmasının yolunu açabilir. Ancak şunu belirtmeliyim ki, bu hayal gücü sınırında son derece iyimser bir hedef.


Guy,bin dolarlık altcoin SOL hedefinin fantastik olabileceğini söylese de, kısa vadede Solana konusunda çok iyimser olduğunu vurguluyor ve şunları söylüyor:

SOL, aylık bir boğa bayrağı formasyonunun ortasında görünüyor ve ölçümlerim doğruysa, önümüzdeki bir veya iki ay içinde 290 ila 300 dolar arasında bir SOL görebiliriz.

 

Kriptoarena.com olarak daha önce de belirttiğimiz gibi, bu tarz makalelerde yer alan görüşler ve analizler tahminden öteye geçemez. Eğer bitcoin ya da altcoin yatırımı yapmayı düşünüyorsanız, kendi araştırmanızı yaparak dikkatli olmanızı öneririz.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku