Analist: Ethereum, daha fazla yükselmeden önce 275 dolar seviyesine inecek

0 0

Ethereum son birkaç gündür 400 doların üzerine çıkmak için mücadele ediyor.

Buradaki satış baskısı oldukça önemli ve bu seviyenin üzerinde sürekli bir kırılma oldukça yüksek ve olumlu bir teknik gelişme olabilir.

ETH geçtiğimiz birkaç gün boyunca hemen altında konsolide olduğundan boğalar daha yüksek bir itiş için vites yükseliyor olabilir.

Teknik olarak güçlü olmasına rağmen bir analist hala kripto para biriminin kendini 200 dolar üstündeki bölgeye götürecek başka bir “aldatmaca fitili” yaşamasını bekliyor.

Analist bunun devam eden yükseliş trendine yakıt eklemek için gerekli olacağına inanıyor.

Ethereum son birkaç gündür 300 doların üstündeki bölgede istikrarını korudu. Alıcılar ve satıcılar 400 doların hemen altında seyrederken bir çıkmaza girmiş görünüyor.

Yakın vadede bu seviyeyi aşıp aşamayacağı büyük ölçüde Bitcoinin ve bir sonraki toplu piyasa eğiliminin nasıl olduğuna bağlı olabilir.

ETH gibi BTC de 12 bin dolarda yüksek zaman çerçevesi direncine karşı baskı yapıyor. Şimdiye kadar bu seviye kripto para birimi için aşılmaz oldu.

Bir analist Ethereumun önümüzdeki günlerde önemli ölçüde yükselmesini beklemesine rağmen ilk önce kısa pozisyonları yakalayan büyük bir düşüş görmesinin mümkün olduğunu belirtiyor.

Ethereum’daki yükseliş bir yanıltmaca

Ethereum şu anki 397 dolarlık fiyatıyla yatay işlem görüyor. Bu kripto para biriminin son birkaç gündür işlem gördüğü seviye.

Bu devam eden konsolidasyon modeli kripto güçlü bir yükseliş trendi içinde kalmaya devam ederken ve geçtiğimiz hafta sonu 415 dolarlık son yüksek seviyelerinin biraz altında kalmasına rağmen meydana geliyor.

Saygın bir yatırımcı geçtiğimiz günlerde ETHnin yakın vadede keskin bir aşağı yönlü hareket görmesini beklediğini ancak orta vadeli görünümü için yükselişe geçebileceğini belirtti.

“Hala EHTyi 275 dolara düşürecek bir şok bekliyoruz ve bu maksimum hasara neden olabilir. “

Bu yanıltıcı fitil EHT’nin 750 dolara ulaşmasına yardımcı olabilir mi?

Aynı analist daha sonraki bir tweette kısa vadeli bazı olumsuzluklar beklemesine rağmen önümüzdeki günlerde ve haftalarda 750 dolara yükselmenin yakın olduğuna inandığını açıkladı.

BTC’ye bakarken Ethereumun önemli bir yükseliş için kapıları açan çok önemli bir destek seviyesine sahip olduğunu belirtti.

“ETH’nin 750 dolar seviyesine kesinlikle çıkacağını ama bunun ne kadar zaman alacağını bilmediğini” ekledi.

Bu yatırımcının Ethereum’a ilişkin öngörüsü gerçekleşirse kripto para birimi için zorlu bir kaç ay geçecek fakat gelecek için daha parlak günler ufukta olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku