Analist 2021’de En Çok Güvendiği 3 Kripto Para Birimini Açıkladı!

78

Popüler YouTube tabanlı kripto para kanalı Altcoin Daily, 2021 için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano’yu (ADA) istikrar ve kazanç bakımından ilk üç kripto para birimi olarak listeliyor.

Kripto para piyasası gelecek vaat ediyor

Altcoin Daily sunucusu Aaron Arnold, yayınladığı yeni bir videoda izleyicilere kripto para piyasasının Mayıs ayı sonundaki çöküşünden kurtulmaya çalışırken neden lider kripto para birimi Bitcoin, en iyi akıllı sözleşme platformu Ethereum ve Ethereum’un yakın rakibi Cardano’da yükselişe geçtiğini açıklıyor. Analist, videoda bahsedilen üç proje de dahil olmak üzere birçok projenin değerinin geçen yıl önemli ölçüde artmasına rağmen, yatırımcıların servetlerini doğru kripto para seçimleriyle artırmaları için birçok fırsat olduğunu belirtiyor. Arnold şunları belirtiyor:

Şu anda kripto para birimlerinde çok fazla fırsat var. İnternetin ilk yıllarını kaçırdıysanız, şu anda Bitcoin, merkeziyetsiz (DeFi) ve kripto paraların ilk yıllarını değerlendirseniz iyi olur. Ve internetin ilk yıllarında olduğu gibi bu fırsat da sonsuza kadar sürmeyecek.

Bloomberg Analisti: Bitcoin (BTC) Ethereum (ETH)’u Takip Ederse 100 Bin Dolara Ulaşabilir
 

Bitcoin taproot güncellemesi

Arnold, Bitcoin 40 bin dolarlık fiyat seviyesini yeniden kazanmak için mücadele ederken ve Bitcoin korku ve açgözlülük endeksi “korku” bölgesinde kalmaya devam ederken bile, BTC’nin  yükseleceğine inanıyor. Analist, kripto para piyasalarındaki mevcut hissiyatın, 2017 çöküşü sırasındaki gibi bir şey olmadığını söyledi. Ek olarak, Bitcoin’in haberlerde kalmasına yardımcı olacak Bitcoin taproot güncellemesine değindi. Arnold, güncellemenin Bitcoin’in gizliliğini artıracağını, işlem oranlarını hızlandıracağını ve blok zincirinde depolanan ve aktarılan veri miktarını azaltacağını söylüyor.

Ethereum ve Cardano emin adımlarla hedefe ilerliyor

Arnold,  Ethereum’un 2022’de bir güncellemesinin geleceğini belirtiyor. ETH’nin yeni sürümü, insanlar Ethereum’larını ETH 2.0’da riske attıkları için yalnızca ETH arzının çoğunu yakalamakla kalmayacak, aynı zamanda platform Proof of Work’tan, Proof of Stake’e geçerken blok zincirinin verimliliğini de artıracak. Ek olarak, ETH’nin arzının çoğu popüler DeFi platformlarında kilitlendi ve bu da varlık için daha fazla arz sıkıntısına neden oldu.

Arnold, platform önümüzdeki aylarda tamamen işlevsel akıllı sözleşmeler sunmaya hazırlanırken, yılın geri kalanında Cardano’yu da yakından takip ediyor. Ekip, yakın zamanda Alonzo test ağını başarıyla başlattı ve Charles Hoskinson liderliğindeki Ethereum rakibi için bir yükseliş senaryosu oluşturdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku