Analist Elliot Wainman İlk 10’a Girmesini Beklediği 2 Altcoin’i Açıkladı!

0 356

Popüler yatırımcı ve analist Elliot Wainman, iki altcoin’de çok büyük artış yaşanmasını beklediğini ve bu artış sayesinde 2 altcoin’in piyasa değeri bakımından en büyük ilk 10 kripto para arasına girme olasılığı olduğunu ifade etti.

Polygon Umut Vaat Ediyor

Paylaştığı yeni bir videoda Wainman, Polygon (MATIC) platformundaki yeni işlemlerin patlamasını ele aldı.

MATIC, Ethereum ağında daha hızlı, daha ucuz işlemler sağlayan çok zincirli bir ölçekleme protokolü olan Polygon ağına güç veren bir Ethereum tokenıdır. Wainman’a göre Polygon’un patlaması, Binance Smart Cahin’in (BSC) meteorik yükselişine benziyor. Weinman şunları söyledi:

“Bu gördüğüm tam olarak aynı büyüme modeli. Polygon’un bir Binance veya bir BNB boyutuna ulaşacağına inanmasam da, bazı akıllı kontrat blok zincirleri için gördüğümüz gerçek değerlemeye yaklaşması gerektiğine dair burada bir anlatı olduğuna inanıyorum.”

Solana’yı Takip Edin

Analistin ilk 10’a girebileceğine inandığı diğer coin Solana (SOL). Wainman, Solana’nın Cardano veya Polkadot’tan daha fazla değer sağladığını, ancak önemli ölçüde daha küçük bir piyasa değerine sahip olduğunu ve SOL’un hak ettiği değeri görmediğine inanıyor.

Analiste göre SOL, hala büyük yükselişini yapmadı ve önünde hala parabolik bir yükseliş imkanı var. Wainman Solana’nın Binance Smart Chain’den sonra Ethereum’un en büyük alternatifi olduğunu ifade ediyor.

Öte yandan Wainman, kripto kullanıcılarının nihayet geçerli Ethereum rakipleri olarak Solana ve Polygon‘un artı potansiyellernin farkına vardıklarında çok ciddi kullanıcı ilgisinin bu iki projeye çekileceğini ifade ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku