Analist Lark Davis: Her Şey Planlandığı Gibi Gidiyor! Bitcoin (BTC) Aralık’ta Bu Seviyeye Ulaşacak

0 112

Bitcoin (BTC) boğaları ve ayıları arasındaki savaş 52 bin dolar civarında devam ederken, bir dizi analist ve yorumcu, Bitcoin fiyatının uzun vade’de nereye gideceğine dair tahminler yürütmeye devam ediyorlar.

Ünlü kripto para analisti Lark Davis de öne çıkan analistlerden bir tanesi. Davis’e göre her şey planlandığı gibi gidiyor ve Bitcoin yıl sonunda 200 bin dolar’a ulaşacak. Analist, yakın tarihli bir tweet’inde, bunun nasıl ve neden olabileceğine dair kısa bir fiyat analizi tablosu paylaştı.

Davis, attığı tweet’te, Bitcoin’in fiyat hareketlerinin yıldan yıla bir modelini gösterdi. Görselde Bitcoin’in her zaman bir boğa koşusu olacağını, ardından ayı piyasasına gireceğini ve son olarak büyük bir ralli yapması için biraz zaman olacağını belirtti.

Davis, son model trendleri ile Bitcoin’in çoktan döngüden geçtiğine ve yıl sonunda başka bir boğa koşusu için hazırlandığına inanıyor.

Lark Davis, twitter’da 100 binden fazla takipçisi ve YouTube kanalında 200 binden fazla takipçisi olan bir kripto analisti. Biyografisinde, kendisinin “görevi para kazanmanıza ve servetinizi büyütmenize yardımcı olmak olan bir Bitcoin ve kripto yatırımcısı” olduğu yazılı.

Davis ayrıca kısa süre önce twitter’da ankete katılanların boğa koşusunun bitmediğini oyladığı bir anket yaptı. Ankete katılanların yüzde 70’inden fazlası “Hayır, sadece bir düzeltme” seçeneğine oy verdiler.

Diğer Analistlerin Tahminleri

Bloomberg Intelligence’ın kıdemli emtia stratejisti olan Mike McGlone, Bitcoin’in 100 bin dolar dolara ulaşmanın eşiğinde olduğunu öne sürerek,  tarihsel verilere işaret etti.

McGlone’un mantığı, geçen yılki Kara Perşembe çöküşüyle ​​aynı seviyede olan Grayscale Bitcoin Trust hisselerinde artan azalmaya danaynıyor. İndirim, Grayscale Bitcoin Trust hisselerinin temel Bitcoin’in değerinden daha düşük bir fiyattan işlem görmesi anlamına gelir.

Teknik analist Kaleo, BTC’nin bu yılın Nisan ayı başında 100 bin dolar’a ulaşacağını tahmin eden bir grafik yayınladı.

Twitter MasterChangz adıyla anılan bir başka analist, 10 bin abonesine Bitcoin’in 2021’in ortalarından önce bile, potansiyel olarak Nisan ayı başlarında 200 bin dolar seviyesine ulaşacağına inandığını söyledi. Bir sonraki artışın önümüzdeki iki hafta içinde 77 bin dolar olacağını söyledi.

Bitcoin geçmişine şüpheyle yaklaşanlar bile kripto para piyasasına girmeye devam ediyorlar. Yatırım şirketi George Ball’un CEO’su Sanders Morris Harris, Yahoo Finance’e kripto para birimlerinin herhangi bir portföyün “küçük bir parçası” olarak artık “cazip olduğunu düşündüğünü itiraf etti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku