Analist: Bu devasa boğa bayrağı, XRP yi 1,00 dolara doğru uçurabilir

0 2

XRP son birkaç gündür 030 dolarlık bölgede ve fiyatı altındaki uzun bir işlem dalgasının ardından bu seviyenin üzerine çıktı.

Kripto para biriminin son haftalardaki fiyat hareketi biraz karışıktı 020 dolardan başlayan ralli açık bir güç belirtisi iken 033 dolar seviyelerinde bulunan dirençler kısa vadeli görünümü için sorun yaratıyor gibiydi.

Analistler şu anda genel olarak XRPde yükseliş bekliyor. Ancak birçok kişi son konsolidasyon aşamasının daha yüksek bir hamle yapmadan önce kıvrılma olabileceğini belirtti.

Özellikle bir yatırımcı XRP’nin en son yükselişini takiben 200 günlük hareketli ortalamanın üzerinde “iyi bir şekilde konsolide edildiğini” belirtiyor. 030 doların üzerindeki sıkı bir tutuşunun yeni bir adım atabileceğine inanıyor.

Başka bir saygın analist yakın vadede 100 dolara doğru keskin bir yükseliş bekliyor ve bunun birkaç önemli faktörle devam edeceğine inanıyor.

XRP 0.30 doların üzerinde güç belirtileri gösteriyor

XRP hem 200 günlük hareketli ortalamasını hem de 0.30 dolarlık kilit yatay direncini geri kazanabildiğinden buradaki güçlü destek bir miktar ivmeyi katalize etmek için yeterli.

Uzun bir süre boyunca bu seviyenin üzerinde kalabildiği sürece kripto para birimi onu daha yükseltecek başka bir satın alma baskısı akışı elde edebilir.

Bir yatırımcı yakın tarihli bir tweette bu olasılığı düşünerek boğaları bu seviyeleri savunduğu sürece daha da yükselmesini beklediğini açıkladı.

XRP’yi 100 dolara çıkarabilecek faktörler

Başka bir analist birkaç faktörün kendisini önemli bir artış beklemesine yol açtığını açıkladı.

Analist XRPnin 2017 boğa koşusunun başladığı bölgeyi geri alma yeteneğinin “devasa bir boğa bayrağı” ile birleştiğinde yakında 093 dolara yükselebileceğini belirtiyor.

“Henüz XRPye yatırım yapmadıysanız onu küçümsüyorsunuz. Maksimum finansal fırsat noktası aslında bu seviyelerdedir. Bir yıllık destek aralığının altında bir sapmadan sonra 2017 ′ boğa koşusunun başladığı alanı geri aldı. Devasa bir boğa bayrağı. Orta vadeli düşünün (2-3 ay) .93c.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku