Popüler Analist Açıkladı: Bu Altcoin Patlamaya Hazır! İşte Nedeni

149

Kripto para piyasasının yakından takip ettiği popüler analist McKenna, yakın zamanlı analizlerinde Ethereum (ETH) blockchain layer-2 ölçeklendirme çözümü altcoin Arbitrum (ARB) için yükseliş tahminlerinde bulundu! İşte detaylar…

Popüler analist: “Bu altcoin yakın zamanda ralliye imza atabilir!”

Kriptoarena.com olarak daha önce tahminlerini aktardığımız popüler analist McKenna, yakın zamanda Airdrop duyurusuyla piyasayı sallayan Arbitrum (ARB) hakkında boğa sinyaline işaret etti. Önde gelen kripto para analisti, açıkladığı portföyüne dikkat çekerken ARB coinlerinin artık kripto portföyünün en önemli kısmını oluşturduğunu açıkladı. Rok Capital’in eski araştırma müdürü olan Kenna, Arbitrum konusunda özellikle yükselişte çünkü en büyük toplam kilitli değer (TVL), günlük işlem sayısı ve kullanıcılarla DeFi projeleri için hızla fiili bir seçim haline geliyor.

Ayrıca Kenna, Arbitrum’da büyümeyi tetikleyen artan ağ etkinliği, büyüyen ekosistem ve 2024’e kadar takım kilidinin açılmaması gibi çeşitli faktörlere dikkat çekti. Ocak 2022 itibarıyla ETH, ARB ve Optimism (OP) toplam TVL’nin sırasıyla %56,91, %0,91 ve %0,18’ine sahipti. Ethereum için rakam nispeten aynı kalırken, mevcut veriler ARB’nin TVL hakimiyetini 5,56 kat artırdığını gösteriyor. Bu yüzden uzman isim bu faktörlerle beraber altcoin projesinde bir yükseliş öngörüyor.

Arbitrum’daki günlük işlem sayısı ve aktif adresler yükselişe geçiyor!

Bir diğer yandan uzman isim açıkladığı verilerde, 2023’ün başından bu yana, Arbitrum’daki günlük işlem sayısının 222,7 binden 1,45 milyona yükselirken, aktif adresler 35,5 binden 307 bine çıktığını aktarıyor. Aynı zamanda Arbitrum, Ethereum’un layer-1 işlem sayısını tersine çevirdi ve üstünlüğünü korumaya devam ediyor.

Kripto yatırımcısı ayrıca TVL’ye göre ARB’deki ilk on protokolü vurguladı ve en yüksek gas tüketen varlıklar Gains Network (GMX), Uniswap (UNI), Rari Capital (RDNT) ve Stake DAO (STG) oldu. Kenna ayrıca Arbitrum’un kilit açma takvimlerini diğer blockchain’lerle karşılaştırdı. ARB tokenlerini satmak için acil bir baskı olmadığını çünkü Arbitrum için yatırımcı ve ekip kilidinin 23 Mart 2024’te açılacağını ifade etti.

Geçtiğimiz aylarda airdrop etkinliği ile beraber ses getirerek piyasaya sürülen popüler altcoin projesi Arbitrum (ARB), anlık olarak 1.17 dolardan işlem görüyor. Birçok yatırımcının yakından takip ettiği altcoin projesi son bir haftalık süreç içerisinde yüzde 10 değer kaybetse de son 24 saat içerisinde yüzde 5’lik bir yükseliş gerçekleştirdi. Bununla beraber popüler altcoin projesinin piyasa değeri, 1.488.803.055 dolar seviyesinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Coinedition
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku