Analist, Bu 3 Altcoin İçin Al-Sat Seviyelerini Verdi!

123

Kripto para piyasasında Cred takma adı ile bilinen popüler kripto analisti , 3 altcoin için yaptığı analizleri ve beklenen seviyeleri açıkladı. Kriptoarena.com olarak detayları aktarıyoruz.

İşte analistin listesindeki 3 altcoin

Cred, yakın tarihli bir açıklamasında, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) ve iki rakibi Solana (SOL) ile Avalanche (AVAX)’ı incelediğini söyledi. Analist yayınladığı videoda, 2 bin dolarlık desteğin geçerli olduğunu varsayarak, lider altcoin ETH’nin ilginç bir aralığa taşınmış olabileceğini belirtiyor ve şunları söylüyor:

Bu bir süreliğine bizim takip edeceğimiz aralık olabilir. Haftalık 2 bin dolar seviyelerinde destek var. Belki bu noktada, 2.500 dolar seviyelerinde direnç oluşabilir. Ardından ise talip edeceğimiz bu aralığın zirvesi 3 bin dolar seviyeleridir. Yani bu bir tür ara dip ise, al-sat yapmamız gereken aralık 2 bin dolar – 3 bin dolar arasındadır. Aralığın orta noktası 2.500 dolar arasında oluşacak direnç zorluk yaratabilir. Fiyat sıçramaya devam ederse, hisse senetleri iyi giderse vb., bunun için temel hedef destekten dirence olacaktır.

 

Başlık: Analist, Bu 3 Altcoin İçin Al-Sat Seviyelerini Verdi!

Analistin Ethereum’un arından incelediği altcoin ise Solana. Cred, Solana’nın, yatırımcılar için iyi fırsatlar sunan geniş bir aralıkta işlem gördüğünü belirtiyor ve sözlerine şunları ekliyor:

Piyasalar sıçrar ve güç gösterirse ve yine olağan bir öz sermaye şartının çıkmadığını görürsek, SOL’deki kısa vadeli aralığınız muhtemelen 40 doların ortası ile 80 dolara yakındır. Bu oldukça geniş bir aralık… Matematiksel olarak bakarsak, Solana grafiği 2 kat, yani yüzde 100 kazanç sağlayabileceğimizi söylüyor.

Başlık: Analist, Bu 3 Altcoin İçin Al-Sat Seviyelerini Verdi!

AVAX bir sapma yaşayabilir

Akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) ise analistin listesindeki son altcoin. Analiste göre AVAX fiyatı geniş bir aralıkta işlem görüyor, ancak muhtemelen bu aralıktan bir sapma yaşayabilir. Kısa bir süre için direncin üzerinde veya desteğin altında al-sat yapılabilir. Analist, AVAX için değerlendirmesini şu şekilde aktarıyor:

Yüksek aralık 40 dolardan ve düşük aralık 24 dolardan geliyor. Solana’ya benzer şekilde, iyi grafik, al-sat yapmak için iyi alanlar. Destekten al, dirençten sat ve başka bir şey yapma. Biraz sapma bekliyorum. Örneğin direncin üzerine çıkarsa, tam seviyenin kendisinden biraz daha yüksek bir itme bekliyorum. Aynı şey destek için de geçerli: Eğer desteğe giderse, biraz aşağı itmesini bekleyebiliriz.

 

Başlık: Analist, Bu 3 Altcoin İçin Al-Sat Seviyelerini Verdi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fintechs
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku