Yakın Takip: Bu Metaverse Altcoin, Nasdaq’ın Listesinde Girdi!

176

Bu popüler memecoin’in  piyasadaki hakimiyeti, Nasdaq’ın dikkatinden kaçmadı. Floki Inu (FLOKI), Nasdaq’ın 2022’de satın alınacak en iyi metaverse altcoin projeleri listesinde yer aldı. Kriptoarena.com olarak detayları aktarıyoruz.

FLOKI, büyük metaverse altcoin projeleriyle aynı listede

Floki Inu (FLOKI), 25 Haziran 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana oldukça itibar kazandı. Kripto para birimi, Huobi, CoinDCX, Gate.io ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli kripto para borsalarında listelendi. Bu altcoin projesinin piyasa hakimiyeti, sektördeki başarıları, farklı medya platformlarında yayınlandı ancak kripto ile ilgili büyük medya kuruluşları tarafından fark edilmedi.

Floki Inu kısa süre önce Nasdaq’ın 2022’de satın alınabilecek en iyi metaverse kripto para birimleri listesinde yer aldı. Floki Inu, ApeCoin (APE), Decentraland (MANA), Sandbox (SAND) ve Metahero (HERO) dahil olmak üzere diğer en iyi altcoin projelerinin yanında yer aldı. Bu gelişme, Floki Inu’nun New York merkezli Amerikan Menkul Kıymetler Borsası tarafından da yakından takip edildiğini gösteriyor.

Floki Inu, memecoin etiketinden sıyrıldı

Floki Inu, ilk kez piyasaya çıktığında bir meme coin olarak kabul edilmesine rağmen, oyna-kazan NFT oyunu aracılığıyla metaverse’ altcoin olarak da faydalı bir varlık haline gelebileceğini kanıtladı. Mart ayında Floki Inu, onu metaverse altcoin hedeflerine yaklaştıran bir gelişme olan Valhalla adlı P2E oyununun piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Projenin arkasındaki ekip, yakın gelecekte popüler NFT pazarı OpenSea ile rekabet edebilecek bir ticaret platformu olan FlokiPlace adlı NFT pazarını başlatmaya  hazırlanıyor. Ayrıca Floki Inu, Floki Universitesi adlı eğitim merkezi aracılığıyla dünyayı kripto para birimlerinin faydaları konusunda eğitmeyi planlıyor.

Floki Inu, eğitim programının bir parçası olarak kısa süre önce Nijerya’da son teknoloji bir okulu tamamladığını ve eğitim kurumunun 18 Mayıs 2022’de hizmete açılmasının planlandığını duyurdu. Metaver altcoin geliştiricileri eğitim konusundaki atılımları hakkında şu açıklamaları yaptı:

Vikingler! Nijerya’da inşa ettiğimiz son teknoloji okulun tamamlandığını ve yakında faaliyete geçeceğini bildirmekten heyecan duyuyoruz! Okul 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü hizmete girecek. Daha da heyecan verici olan şey, sizler de açılışa davetlisiniz!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku