Analist böyle diyor: Bitcoin de büyük çıkış için hazırlık var

0 2

Weiss Cripto Ratingsin baş kripto para analisti Juan Villaverde derecelendirme kuruluşu Weiss Ratingsin kripto para birimi kolu Bitcoinde büyük bir yükselişin yakın vadede ufukta görünebileceğini savunuyor.

Villaverde kısa bir süre önce küçük ve orta ölçekli kripto para birimlerinin piyasa değeri açısından büyük olanlardan daha iyi performans gösterdiğini vurguladı ve bu eğilim geçen hafta da devam ediyor.

Şirketin büyük ölçekli kripto para birimlerinden oluşan WLC Endeksi geçtiğimiz hafta yüzde 314 artarken WMC orta kripto para birimlerinin endeksi yüzde 746 ve küçük ölçekli kripto para birimlerinden oluşan WSC endeksi yüzde 1522 arttı .

Bitcoin ve büyükler konsolidasyon aralığında sıkıştı

Analistin devamında Bitcoin ve büyük altcoinlerin çoğunun mayıs başından beri bir konsolidasyon aralığında sıkıştığını bazı küçük projelerin ise mevcut döngüde hala yeni zirveler yaptığını belirtti. Villaverdeye göre böyle bir ayrışma mart ayında başlayan yükselişin zirveye ulaşabileceğinin bir işareti.

Analist “Bazı endekslerin yeni boyutlara gelmesiyle zamanlama modellerimiz mevcut konsolidasyon aşamasının kısa ömürlü olabileceğini gösteriyor. Bu ufukta kısa vadede önemli bir artış olabileceği anlamına gelir” diyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku