Analist: Bitcoin in yükseliş trendi Chainlink i 20 doların üzerine çıkarabilir

0 1

Bitcoin önümüzdeki oturumlarda istikrar veya daha fazla yükseliş elde ederse rakip varlığı Chainlinkin (LINK) piyasa değerine daha fazla değer katmasına yardımcı olabilir.

Bu iddia bağımsız bir piyasa analisti olan Kevin Svenson tarafından ortaya atıldı. Grafikçi Perşembe gününün erken saatlerinde attığı bir tweette LINKin bu makalenin yazıldığı sırada işlem gördüğü yerden neredeyse yüzde 66 daha yüksek olan 20 $ değerine ulaşabileceğini belirtti. Analist yükseliş tahminini altcoinin Ekim performansını gördükten sonra yaptı ve bugüne kadar neredeyse yüzde 18 yükseldi.

Svenson: “Chainlink geçtiğimiz ay boyunca fiyatını artıyor. Oldukça iyi görünüyor. “Bitcoin sabit kalabilirse veya yükselebilirse 2021e giden başka bir parabolik eğilim geliştirebiliriz. Kim 20 $ üzerinde birLINK için hazır?” dedi.

Korelasyon

Chainlink tokenı özellikle 16 Ağustos civarında yıllık zirveyi oluşturduktan sonra en büyük rakibi ile neredeyse senkronize hareket etti.

O zamandan 23 Eylüle kadar LINK / USD döviz kuru yüzde 60tan fazla düştü. Aynı dönemde BTC / USD yüzde 21 bir düşüş yaşadı.

Ve sonra her iki varlık için de toparlanma başladı. LINK 731 dolardan dibe vurdu ve 24 Ekimde 1297 dolara kadar yükseldi:yüzde 7738 düzelme. Bu arada Bitcoin 5 ve 8 Eylülde 9.819 dolardan çift dip oluşturdu. Ancak 29 Ekimde 13.863 dolara kadar yükseldi ve bu toplamda yüzde 40lık bir iyileşme.

Bu Svensonun neden LINKin yükseliş beklentilerini Bitcoin ile kilitlediğini açıklıyor. İkisi arasında bir korelasyon var. CryptoWatch Bitcoin ile Chainlink arasındaki katsayıyı sıfırın üzerinde yüzde 061 olarak okuyarak da bunu doğruluyor.

Bitcoin yükselişi devam ediyor

Bu arada Kevinson Bitcoini en azından 3 Kasım başkanlık seçimlerinden sonra daha yüksek fiyat seviyelerinde görüyor.

Analist kripto para biriminin S&P 500 endeksinden bağımsız hareketinin altını çizerek aynısının Kasım 2016 seçimlerinden önce de gerçekleştiğini belirtti. Ancak başkanlık yarışından sonra hem Bitcoin hem de S&P 500 tekrarlayan bir fraktal olan bir boğa piyasasına girdi.

 BTC / USD boğaları ABD hükümetinin ikinci koronavirüs yardım paketini tamamlamasını beklerken genişletilmiş bir yukarı yönlü hareket de izliyor. Küresel stratejistler bir sonraki teşvikin ancak seçimden sonra geleceğine inanıyor.

Minimum 2 trilyon dolarlık bir miktar teşvik verildiğinde yardım yatırımcıların ABD dolarına bağımlılığını azaltabilir ve yatırımlarını sıfıra yakın faiz oranı ortamında Bitcoin gibi daha riskli varlıklara geri getirebilir.

Genel olarak bu Chainlinki yükselişe geçirebilir…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku