Analist: Bitcoin fiyatı dengelendikçe Altcoinler yükselmeye devam edebilir

0 0

Bitcoin ve toplu kripto piyasası son birkaç gün içinde bazı karışık fiyat hareketleri gördü; büyük dijital varlıklar zayıflık belirtileri gösterirken daha küçük piyasa değeri altcoinler yükseliş fiyat hareketi görmeye devam ediyor.

Hem BTC hem de ETH bir gecede tüm piyasa üzerinde bir miktar baskı oluşturdu ve çoğu altcoin arasında bir geri dönüşü tetikledi.

Bununla birlikte kripto para birimi mevcut durumda çok önemli bir destek seviyesinin üzerinde olduğu için bazı güç işaretleri gösteriyor.

Bir analist bu seviyenin üzerinde kalmanın tüm piyasayı önemli ölçüde daha yükseğe çıkarmak için yeterli olabileceğine inanıyor.

Bu seviyenin üzerinde tutulması önümüzdeki günlerde büyük bir ivme ile daha küçük altcoinler sağlayabileceğinden 11.500 Doların yakın vadede izlenecek kilit bölge olduğunu belirtiyor.

Piyasa konsolidasyon sağlarken Bitcoin güç işaretlerini gösteriyor

Bitcoinin şu anki fiyatı 11.570 Dolardan marjinal olarak işlem görüyor. Bu boğaların 11.500 Doların altında bir kırılmaya karşı savunduğu zamandan beri konsolide olduğu yerdir.

Kripto para biriminin bir gecede gördüğü düşüş kısa bir süre için 11.400 Doların altına inmesine neden oldu ancak bu seviye boğalar tarafından hararetle savunuldu.

Bu temel desteğin altına inememeleri 11.000 Dolarlık düşük bölgenin kripto para birimi için güçlü bir destek seviyesi olduğunu gösteriyor bu da yakın vadede daha fazla yükseliş görmeye hazır olduğu anlamına geliyor.

Dahası kripto şu anda önceki desteğinin üzerinde 11.500 Dolarda işlem görüyor ve alıcıların bu seviyeyi geri kazanma kabiliyeti yakın vadede daha fazla yükseliş görmeye hazır olduğunu gösteriyor.

BTC bu seviyenin üzerinde kalmaya devam ederse 12.000 Dolarlık direncinin üzerine çıkmak için yeterli desteği toplamaya çalıştığı için kısa bir süre için konsolide olacak.

Analist:  BTC Önemli Desteğini Elde Ederken Altcoinler Muhtemelen Yükselebilir

Bitcoinin şu anki görünümü hakkında konuşurken bir analist 11.500 doların üzerinde tutma kabiliyetinin altcoinlerin sıçramasına ve potansiyel olarak yoğun ivmelerini daha da artırmasına izin vereceğine inandığını açıkladı.

Grafiği bu seviyenin altındaki bir kırılmanın BTCnin önümüzdeki günlerde ve haftalarda 9.900 Dolara kadar düşmesine neden olabileceğini ortaya koyuyor.

“Günlük zaman diliminde daha fazla ivme kazanmak için çok önemli bir seviyeye ulaştık. Düşüş farklılığı yalnızca bu 11.500 dolarlık bölgeyi kaybedersek teyit edilir. Burada basılı tutma = altcoinlerde hemen çıkma. Genel olarak hala altseason ve altlar devam ediyor.”

Bitcoinin fiyat hareketi muhtemelen altcoinlerin önümüzdeki günlerde ve haftalarda nasıl bir eğilim gösterdiğini belirleyen birincil faktör olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku