Analist: Bitcoin 6 bin – 7 bin dolarlara düşebilir…

0 2

Bitcoin son birkaç aydır muhteşem bir ralliye başladı. Mart ayında 3 bin dolarlık düşüşün ardından varlık 12 bin 500 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin şu anda 10 bin 450 dolarlı seviyelerden işlem görüyor…Bu da mart çöküşünün çok üzerinde.

Bir fraktal varlığın yakında güçlü bir düşüş eğilimine girebileceğini tahmin ediyor.

 BTC Fraktal Yakın Gelecekte Güçlü Bir Düzeltmeyi Tahmin Ediyor

Bitcoin yakında güçlü bir dönüş görebilir bir kripto varlık yatırımcısı tarafından gözlemlenen ürkütücü bir ters fraktal model öngörüyor.

Yatırımcı kısa süre önce aşağıdaki tabloyu paylaştı. Bu da Bitcoinin şubat ayındaki yükseklerden bu yana ters fiyat hareketinin 2017 balonundaki makro fiyat hareketine benzediğini gösteriyor. Bu fraktal karşılaştırma ayılar bir kez daha devraldıkça kripto para biriminin yakında 6 bin -7 bin dolara düşeceğini gösteriyor.

Bu fraktali paylaşan analistin tarihsel olarak doğru çizelgeleri paylaşan biri olduğunu belirtmek gerekiyor.

Birincisi Ağustos ayının sonunda analizinden sonraki haftalarda önde gelen kripto para biriminin 9 bin 700 dolara düşeceğini tahmin etti. Bu Bitcoinin 12 bin dolar civarında işlem yaptığı zamandı yani böyle bir düşüşün olacağını öne süren birkaç kişiden biri oldu.

Bir geri çekilme beklemesinin nedeni fiyat hareketinin düşüş eğilimi göstermesi ve belirlediği aralıkta teknik desteklerin bir araya gelmesi idi.

Bitcoin 12 bin dolarlık bölgeden bir hafta boyunca 9 bin 800 dolara düşmeye devam ederken tahmininin çoğunlukla doğru olduğu kanıtlandı.

Tarih tekerrür ederse Bitcoin önümüzdeki haftalarda güçlü bir geri çekilme sürecinden geçmeye hazır olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku