Analist: Bitcoin 13 bin dolara ulaşırsa, fiyatı patlayacak!

0 1

Bir kripto fonu yöneticisi John Bollingerin fiyat rallisinin “mükemmel bir resim” olduğunu söylediği gibi açık satım talebi dağılımının “çılgınca yükselişe geçtiğini” söylüyor.

Analist: ‘Bitcoin vadeli işlemlerinin spot fiyatın % 6 üzerinde ve Bitcoin 13.000 $ a ulaştığında fiyatı patlayacak’ dedi.

18 Ağustosta bir tweette yatırımcı JSterz “aşırı” Bitcoin vadeli işlemlerinin çok yakında güçlü bir yükselişin gelebileceğinin bir işareti olarak yayıldığını vurguladı.

Analist: Uçuşa Hazır Olun!

Şu anda Mart 2021de sona eren Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri 12.280 $ lık BTC / USD spot fiyatından % 6 daha yüksek fiyatlandırılıyor.

JSterz “BTC-Mar21in spotun % 6 üzerinde işlem görmesi aşırı fazla görünüyor” dedi.

“2017den beri yaklaşık dört kez bu seviyedeyiz. BTC 13.000 doları geçerse kesinlikle fırlayacak.”

Ticaret platformlarına olan açık ilgi Mart ayındaki koronavirüs kaynaklı çöküşten önce Şubat ortasından önceki bir rekoru kırarak Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Ikigai fon yöneticisi Travis Kling Twittera bir genel bakış çizelgesi yükleyerek “OInin pazar payındaki değişiklikleri not edin” yorumunu yaptı.

John Bollinger BTC boğa koşusundaki ‘mükemmel resmi’ görüyor.

Temmuz ayının sonlarında milyarlarca dolarlık MicroStrategyden aniden bir satın alımın ardından Bitcoine kurumsal yatırım bu ay taraftarlar arasında önemli bir tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Varlık yöneticisi Grayscale Bitcoin bir güvenli sığınak olarak altından daha iyi performans gösterdiğinden çeşitli kripto para birimi fonlarına rekor yatırım gördü.

Pazartesi günü 12.000 $ ın üzerindeki ani bir dalgalanmanın bir yanılma olduğu varsayıldı ancak o zamandan beri daha yüksek seviyeler tutuldu.

Bollinger Bands ivme göstergesinin yaratıcısı John Bollinger için artık rallinin gücüne inanmak için her türlü neden vardı.

Bollinger: “Birisinin $ BTCUSD rallisinden şikayet ettiğini tahmin ediyorum. Ben değil şimdiye kadarki mükemmel bir resim ”

“Sıkıştırın kopuşu onaylayın üst bantta yürüyün orta bantta destek yeni zirvelere çıkın. Daha ne kadar istenebilir ki ?! ” diye bir tweet attı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku