Analist: Balinalar biriktirdikçe XRP nin % 100 oranında yükselme potansiyeli var

0 0

Bitcoinin son zamanlardaki fiyat hareketi olağanüstü bir yükseliş yaşıyor ancak  XRP ve Ethereum gibi altcoinler yatırımcılar benzer şekilde kripto para birimini ölçüt olarak belirledikçe düşüşlerini sürdürdü.

Bir yatırımcı şu anda BTC ticaret çiftine karşı birkaç yılın en düşük seviyesinde işlem gören XRPnin bazı büyük yükselişler görmenin zirvesinde olabileceğini belirtti.

Analist güç durumdaki altcoin tarafından görülen uzun süreli konsolidasyon dalgasının bir birikim aşamasını ve ardından parabolik bir hareketi işaretleyebileceğine inanıyor.

Zincir üzerindeki veriler bunun gerçekçi bir olasılık olduğunu doğruluyor gibi görünüyor.

Bir analiz platformuna göre XRPnin balina sayısı yükselmeye başladı ve bu da bazı büyük alıcıların kripto para birimine maruz kalmaya başladığını gösteriyor.

Bu eğilime rağmen kripto para biriminin temelindeki gücünde herhangi bir temel değişiklik olmaması herhangi bir ani fiyat yükselişinin geçici olacağını ve potansiyel olarak ciddi bir olumsuzluk izleyeceğini gösteriyor.

Rippleın tokena daha fazla fayda sağlayana kadar her yükselişle bazı muazzam satış  baskısı girişleriyle karşılaşması olası görünüyor.

XRP balinaları satış baskısına rağmen biriktirmeye devam ediyor

XRP haber yazımı esnasında son birkaç gün hafta ve aylarda işlem gördüğü 0.24 Dolarlık şu anki fiyatı ile marjinal olarak işlem görüyor.

Boğalar çok yıllı bir konsolidasyon aşamasında yakalanmış durumda kaldığı için herhangi bir sürdürülebilir yükseliş trendini tetikleyemedikleri için son zamanlarda piyasada neredeyse görünmüyor.

Analitik firması Santimente göre kripto para birimine yeni balina girişleri oldu bu da küçük varlıklı bir alıcı grubunun yakın vadede bazılarının olumlu yönde etkilenmesini beklediğini gösteriyor.

“Ripple’in balina sayısı son 6 ayda ani bir artış gösterdi ve çoğu XRPnin üst düzey parantezinde tutuldu. Nisan ayından bu yana sahipleri: 100.000 – 1 milyon: 14.525 – 17.387 balina (+ % 19.7). 1 milyon – 10 milyon: 1.307 ila 1.336 balina (+ % 22). 10 milyondan fazla: 280 – 309 balina (+% 104) ”

Analist: Token Yakında % 100  yükseliş görebilir

Bir analist XRPnin bundan sonra nereye yönelebileceği konusundaki düşüncelerini paylaşırken önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli ölçüde daha yüksek bir hareket izlediğini açıkladı.

Analist aşağıdaki tabloyu işaret ederek “Çok yakında XRPde yüksek bir pompalama bekliyoruz. Kesinlikle % 100 bir potansiyel var” dedi.

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku