Analist Alex Saunders Dogecoin (DOGE) ve Ripple (XRP) Yatırımcılarına Seslendi: Buna Hazır Olun!

0 410

Dogecoin (DOGE) ve XRP için teknik incelemeler yapan kripto para analisti Alex Saunders, her iki altcoin’in de sert hamlelere doğru gittiğini tahmin etti.

Bitcoin (BTC) fiyatının Şubat ayında 58 bin dolar’dan 45 bin dolar’ın altına düşeceğini doğru tahmin eden analist, tüm DOGE yatırımcılarına önemli bir  uyarıda bulundu.

Ticker News ile yaptığı bir sohbette Alex Saunders, popüler ABD skeç şovu Saturday Night Live’e ev sahipliği yapan Elon Musk’un Dogecoin fiyatı üzerindeki etkisine değindi. Alex Saunders konuya yönelik açıklamalarına şunları söyledi:

“Elon Musk, Dogecoin hakkında çok tweet atanlardan biri. Amerika’da muazzam bir gösteri olan Saturday Night Live’da ve şimdi Dogecoin hakkında konuşacağına dair spekülasyonlar var. Ayrıca, Dogecoin 1 dolar’a çıkacak gibi bir trend de var”

Bu trend aslında Dogecoin birkaç sent olduğunda başladı ve şimdi sanırım 0.60 dolar bir vey 0.70 dolar  seviyesine ulaştık! Bu inanılmaz. Şu anda fiyat bir balonun içinde. Patlayacak! Hala büyük destek var,  bu yüzden belki bir dolar seviyesine ulaşacak, ama sanırım herkesin dört gözle beklediği bu Saturday Night Live’dan önce fiyat patlayacak ve heyecanlanıyor. “

Saunders, içgüdüsel olarak Dogecoin’in düşüşe geçeceğine inanırken, Shark Tank yıldızı olarak varlığın popüler medyada bir miktar meşruiyet kazandığını ve Mavericks sahibi Mark Cuban’ın ekibinin etkinliklerinde ve çevrimiçi mağazasında DOGE ödemelerini kabul etmeye başladığını söylüyor.

DOGE, kripto para sektöründeki kişiler arasında hala bir şaka olsa da, Saunders, belki de yanılıyor ve altcoin’in toplumda kalıcı olacağını belirtiyor.

Sırada XRP Var

Dogecoin çılgınlığının diğer kripto para varlıklarını nasıl etkileyeceğine gelince, Saunders, XRP’nin perakende liderliğindeki ticaretin ortasında büyük bir artış kaydedeceğini söylüyor.

XRP, Dogecoin tarafından piyasa değerine göre dördüncü en büyük kripto para tahtından indirildi. Şimdi dördüncü en büyük kripto para Doge ve beşinci en büyük kripto para Ripple’dır. Alex Saunders konuya yönelik açıklamalarına şunları söyledi:

”Ve yine de önceki ATH’ye gitmek için yüzde 100… DOGE’nin peşinde olan aynı perakende parası yakında XRP‘ye yönelecek. Her 4 yılda bir XRP’nin en iyiyi başarmak için iyi bir şansa sahip olduğuna inanıyorum.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku