Usta Analist Bu Hafta Alacağı 4 Kripto Para Birimini Açıkladı

90

Analist ve yatırımcı Josh Rager, kripto para piyasasındaki süregelen son düzeltmenin ortasında dört kripto para birimini satın aldığını açıkladı. Popüler kripto stratejisti, yeni bir tweet ile 173.400 takipçisine Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ve çoklu ölçeklendirme çözümü Polygon’u (MATIC) araştırdığını söyledi.

ETH kritik direnci aşacak mı?

Kripto para Ethereum’u inceleyen Rager, 2.500 dolar civarında kritik bir direnci aşması ve onu desteğe dönüştürmesi gerektiğini söylüyor. Aksi takdirde, başka bir bacağın aşağıya inme riski hala var. Racer konu hakkında şu açıklamaları paylaştı:

Burada kilit bir ret seviyesinde ETH, düşüş yönlü bir yeni bir test seviyesi bulabilir ya da bu alanı önceki aralık yönünde kapatarak yükseliş pozisyonu alabilir.

CoinMarketCap’e göre, yazımız hazırlanırken Ethereum 2.572 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’de daha düşük fiyatlar görebiliriz

Bitcoin’e gelince Rager, önde gelen kripto para biriminin uzun vadede yükselmeye hazır olduğuna inandığı için herhangi bir düşüş seviyesinde satın alma pozisyonu istediğini şu sözleri ile belirtiyor:

Bitcoin günlük fiyat seviyesi düşmeye başlıyor. Bu fitili birkaç kez tekrar gördük aslında. Bu işlem fiyatları, önde gelen kripto para BTC’nin aşağı yönlü pozisyona devam ettiği zamanı mı gösteriyor? Benim düşünceme göre, önümüzdeki aylarda daha yüksek fiyatlar görmeye devam edeceğiz ancak şu an için daha düşük fiyatlara açığız.

Lider kripto para piyasasında satıcılar azalıyor

Diğer analist Smart Contracter da mevcut seviyelerde Bitcoin satın alıyor. Satıcıların azalma belirtileri göstermeye başlaması ile birlikte büyük bir rallinin ufukta olduğuna inanıyor. Konuya ilişkin düşüncelerini deneyimli analist şu şekilde açıkladı:

Günlük lider kripto para BTC’nin şekillenme göstergeleri, beş düşüşten birinin kesildiğini düşünmeme neden oluyor. Her iki durumda da yükseliş görünüyor ve tekrar satın almaya başlıyorum. Hedef olarak minimum 50 bin dolar civarına bakıyorum. Bu son düzeltme mevsimi neredeyse bitti gibi geliyor.

Yatırımcı, dalgalar halinde tezahür eden kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki kripto para fiyat hareketini tahmin eden Elliott Wave teorisine güveniyor. Elliott Wave teorisine göre ayı piyasasının kesik beşinci dalgası, satıcıların güç kaybettiğini ve bir geri dönüşün göründüğünü gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku