Kıdemli Analist 5 Altcoin için Ciddi Yükseliş Bekliyor

3.020

Kripto trader’ı ve Altcoin Daily’nin sunucularından Aaron Arnold, büyük hamleler yapmaya hazır olduğunu düşündüğü beş kripto para birimini paylaşıyor. Geniş kitleler tarafından takip edilen analistin yükseliş öngördüğü altcoin’ler ise Crypto.com Coin (CRO), Injective Protocol (INJ), The Sandbox (SAND), Binance Smart Chain (BSC) ve Chainlink (LINK) oluyor.

Altcoin Daily sunucusu, CRO, INJ ve SAND konusunda yükseliş eğiliminde

Popüler kripto trader’ı ve Altcoin Daily’nin sunucularından biri olan Aaron Arnold geçtiğimiz günlerde 1,12 milyon YouTube abonesi ile yükseliş öngördüğü 5 kripto para birimini paylaşıyor. Analistin ilk seçimi kripto ve NFT borsası Crypto.com’un yerel token’ı olan CRO oluyor. Borsa dünya çapında büyük bir spor pazarlama girişimi başlatırken, Arnold CRO’nun uzun vadeli güç için hazır olduğunu düşünüyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere LA Lakers maçlarına ev sahipliği yapan Staples Center, 700 milyon dolarlık bir anlaşmayla Crypto.com Arena olarak yeniden adlandırılacak. Bu anlaşma ile Crypto.com, LA Lakers ve LA Kings’in resmi ortağı haline geliyor. Borsanın token’ı CRO ise günlük yüzde 7,20 düşüşle 0,5143 dolardan işlem görüyor.

Sırada Altcoin Daily, zincirler arası marj ticareti, türevler ve vadeli işlem ticareti gibi gelişmiş özellikler içeren merkezi olmayan bir değişim (DEX) protokolü olan Injective Protocol (INJ)’ü inceliyor. Arnold, INJ’in ana ağının başladığını duyurmasının yanı sıra likidite tedarikini ve ticaretini teşvik etmek için 120 milyon dolarlık bir program da yayınladığını ifade ediyor. Analist, program fonlarının, faaliyetlerine dayalı olarak protokolü kullanan yatırımcılara ve trader’lara tahsis edileceğini de ekliyor. Arnold ayrıca bu teşvik programının Cosmos ekosistemindeki en büyük program olduğunu belirtiyor. Trader’ın yükseliş eğiliminde olduğunu belirttiği INJ yazım sırasında, daha geniş bir piyasa düzeltmesinin ardından gün içinde yüzde 0,23 düşüşle 11,10 dolardan işlem görüyor.

Analistin radarındaki üçüncü altcoin ise, Ethereum tabanlı sanal dünya The Sandbox (SAND) oluyor. Yazım sırasında SAND, gün içinde yüzde 1,40 artış ile 4,26 dolardan işlem görüyor. Sandbox Metaverse Alpha, dört yıllık geliştirme sürecinin ardından 29 Kasım’da piyasaya sürülecek. The Sandbox, meta veri deposunun bir kısmını, birkaç hafta süren bir oyna-kazan (P2E) Alpha etkinliği aracılığıyla ilk kez oyunculara açıyor. Sandbox sanal oyun dünyası, kullanıcıların bir kazan-kazan modeli aracılığıyla meta veri tabanında geçirdikleri zamandan para kazanmalarını sağlıyor. Oyuncular, oyun içinde arazi satın alabilir ve NFT’ler oluşturabilir ve çeşitli görevleri tamamlayarak Sandbox token’ları (SAND) kazanabilir. Arnold, projenin yaklaşık 4 yıldır gelişmekte olan güncellemesinin yakında başlatılacağını açıklayarak, bu gelişmenin oldukça büyük bir olay olduğunu ifade ediyor.

Arnold, Chainlink’in uzun vadede yükseleceğini düşünüyor

Arnold analizinin devamında merkezi olmayan dijital varlık borsası Binance Smart Chain (BSC) ile ilgili en son haberleri tartışıyor. An itibariyle Binance’in yerel token’ı olan Binance Coin (BNB), son 7 günde yüzde 8,04 düşüşle 566,16 dolardan işlem görüyor. Altcoin Daily sunucusu, Binance Smart Chain’in hâlâ büyük bir tartışmanın içinde olduğunu belirtiyor. Binance Smart Chain, günlük yüksek işlem rekorlarına ulaştı. DeFi platformu, Ağustos 2020’de piyasaya sürülmesinden bu yana yaklaşık 1,75 milyar işlem kaydetti. Analist, bir Ethereum rakibi olarak Binance Smart Chain’in göz ardı edilmemesi gerektiğini ifade ediyor. Son olarak, YouTube sunucusu, akıllı sözleşmeler ağı Chainlink (LINK)’i inceliyor. Analist son fiyat düşüşüne rağmen projenin hala “üssel büyüme” yeteneğine sahip olduğunu düşünüyor.

Yazım sırasında, 28,17 dolardan işlem gören LINK hakkında analist özellikle ekosistemine bakıldığında, Chainlink’in uzun yıllar boyunca piyasadaki varlığını sürdüreceğini ifade ediyor. Chainlink, 2021’in 3. çeyreğinde rekor ekosistem ivmesi sağladı. Momentum ekosistem büyümesi söz konusu olduğundaysa Chainlink en üstte yer alıyor. Cüzdan sahiplerine miktar olarak bakıldığında Chainlink’in birikimi ve dağılımı artmaya devam ediyor. Chainlink Oracles tarafından güvence altına alınan toplam değer (TVS), 76 milyar dolar gibi oldukça büyük bir oran olarak görülüyor. Altcoin Daily sunucusuna göre güvence altına alınan toplam değer tüm zamanların en yüksek seviyesindeyken, Ethereum Blockhain yarışına öncülük ederse, Chainlink, Oracle’ın birçok metriği arasında avantajlı konumunu koruyacak. Arnold’a göre yeterince uzun bir zaman diliminde fiyat yükseliş eğiliminde, ancak birçok dahili metrik yükseliş eğiliminde. Chainlink’deki üstel büyümeye dikkat çeken analist bu noktada altcoin’in hakkettiği değere sahip olmadığına inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku