Piyasa Çöküşlerini Öngören Analistten Kritik Bitcoin, Ethereum ve Solana Yorumu

1.222

Bitcoin ve Ethereum’un son geri çekilmesini doğru bir şekilde tahmin eden popüler ünlü kripto analisti, piyasalara bakışını güncelliyor. Yeni bir piyasa güncellemesinde Smart Contracter, Ethereum’un artık dibe vurmuş gibi göründüğünü söylüyor. Konuya ilişkin açıklamada bulunan ünlü analist şöyle konuştu:

Bence büyük bir düzeltme dip noktasına geldik ve muhtemelen zaten dibe vurduk ve muhtemelen tüm zamanların en yükseğine ulaşacağımızı düşünüyorum.

Analist Bitcoin ve Ethereum Görünümünü Güncelliyor

Ethereum’un Temmuz ayındaki yükselişteki fiyat hareketini vurgulayarak, kripto para biriminin Elliot Waves teorisinden beş dalgalı bir yükseliş modelini tamamladığını belirtti. Elliot Waves teorisi, bir dizi dalga aracılığıyla grafiklerde kendini gösteren kalabalık psikolojisini kullanarak gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeyi amaçlayan bir yöntemdir. Teoriye göre, bir varlık, yükseliş trendinde beş dalga döngüsünü tamamladıktan sonra önemli bir geri çekilme (ABC dalgası) geçirir.

Contracter, 4.000 doların hemen altına çıktıktan ve beş dalga döngüsünü tamamladıktan sonra, Bitcoin (BTC)’den sonra en büyük piyasa değerine sahip Ethereum’un geri çekilmesini kabaca 2.700 dolara doğru bir şekilde tahmin etti. CoinGecko’ya göre, geri çekilmeden bu yana ETH istikrarlı bir şekilde toparlandı ve yazı yazılırken 3.150 dolardan işlem görüyor. Yatırımcı, beş dalga dürtüsünün ardından düzeltmesini tamamladığı için tüm zamanların en yüksek seviyelerini bekliyor. Konu ile ilgili olarak değerlendirme yapan analist şunları belirtti:

Buradan tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkan bu beş dalgalı yükselişe benzer yeni bir tür dürtüsel hareket bekliyorum…

Analist, Bitcoin (BTC)’in Ethereum’a çok benzediğini ve bir ABC dalgası düzeltmesinden sonra büyük olasılıkla daha da yükseleceğini söylüyor. Yazımızın hazırlanması sırasında, Bitcoin 44.800 dolardan işlem görüyor. Bu konu hakkında ise usta analist şunları ekledi:

Söylemeye cüret ediyorum, Ethereum ile benzer şekilde, muhtemelen biraz daha yükseğe çıkacağız ve sonra güzel bir küçük ABC [düzeltme] yapacağız…

Solana’nın Sert Bir Şekilde Sıçrayacağını Tahmin Ediyor

Ve sonra oradan düşünüyorum, eğer bu bir ABC tamamlandıysa, yine aynı anlaşma, tüm zamanların en yüksek seviyelerine yeni bir dürtü başlatacağımızı söylemeye cüret ediyorum. Smart Contracter, ayrıca akıllı sözleşme platformu Solana (SOL)’da özellikle boğa olduğunu , ayrıca altcoin pazarında en güçlü ribaundlardan biri olacağı şu öngörüleri ile ifade ediyor:

Bitcoin (BTC) ve ETH dip yaptığında, SOL’un en sert toparlanacağını [ve] tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını ve bu seviyelerde yer almaya başlayacağını düşünüyorum.

Gerekirse ortalamayı düşüreceğim, henüz eyleme geçirilebilir bir düzenleme yok.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku