Usta Analist: 4 Altcoin Haziran’da İnanılmaz Yatırım Fırsatı Sunuyor

174

Kripto para yatırımcısı ve YouTuber Tyler Swope, yaklaşmakta olan kripto airdroplarını ve hangi altcoinlerin bu ay ışıldamak üzere olduğunu vurguluyor. Yeni bir videoda Swope, altcoin Dogecoin’in (DOGE) dokuzuncu en büyük S&P 500 şirketi Tesla tarafından bir ödeme aracı olarak kabul edilmesinin, altcoinin mevcut fiyatı olan 38 sentten %163 oranında değer kazanabileceğini savunuyor.

Tesla’nın ödemeler için altcoin Dogecoin’i duyuracak

Ünlü YouTuber Tyler Swope konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada şunlara değindi:

Bence, Tesla’nın ödeme için altcoin Dogecoin duyurusunun geleceği ve muhtemelen bu yaz, önümüzdeki bir veya iki ay içinde geleceği oldukça açık. Ve bu yutturmaca, piyasalardaki toparlanma ile birleştiğinde altcoin Dogecoin’in bu dolar işaretine yeniden bakmasını sağlamalı.

Sommelier Finance yakında yerel bir token yayınlayacak

Altcoin yatırımcısı ünlü YouTuber ayrıca, merkezi olmayan borsa Uniswap‘ın (UNI) en son sürümünde likidite sağlama sürecini basitleştiren merkezi olmayan finans (DeFi) projesi Sommelier Finance’in yakında yerel bir token yayınlayabileceğini şu sözleriyle ifade etti:

Eminim kendinize Sommelier için bir token istiyorsunuz. Henüz değil. Önce ürünlerini, uygulamalarını, ortaya koyuyorlar bundan sonraki adım olarak da tokeni daha sonra başlatmayı planlıyorlar. SOMM, geliyor, henüz resmi bir tarih yok! Kesinlikle, yine de göz önünde bulundurulması gereken bir token.

Airdrop’larda Swope, dört altcoin Ethereum (ETH) tabanlı seçenek protokolünün kullanıcılarının, DeFi protokolü Ribbon Finance’in (RBN) yerel token talep edebileceğini ilişkin olarak şu açıklamaları paylaştı:

Ethereum-Hegic, Opyn, Charm ve Primitive üzerindeki mevcut opsiyon protokollerinin kullanıcıları arasında toplam dört milyon RBN dağıtıldı.

CFG token sahipleri Altair airdropundan yararlanacak

Ünlü YouTuber Swope, DeFi ağı Santrifüjünün (CFG) yerel token sahiplerinin altcoin Altair (AIR) airdropundan yararlanacağını ekliyor. Altair bir varlık tokenleştirme platformudur. Ayrıca altcoin Altair, gerçek dünya projelerini finanse etmeye yardımcı olan Blockchain destekli bir kripto para birimidir. Bu konudaki düşüncelerini ünlü kripto para yatırımcısı Tyler Swope şu şekilde paylaştı:

Ve genesis token dağılımına inersek… parachain için AIR tokenlerinin %61’inin CFG sahiplerine airdrop olarak gönderildiğini görebilirsiniz. Bir CFG size bir HAVA sağlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku