Analist: 3 Altcoin Mayıs’ta Piyasaya Damgasını Vurabilir

156

Bitcoin’inde ki düşüş devam ederken analist CryptoBusy, bu 3 altcoin projesine dikkat çekiyor. CryptoBusy adı ile Youtube kanalı bulunan analist Tom, Mayıs ayı ve 2022 yılı için büyük potansiyele sahip 3 altcoin’e dikkat çekti ve Bitcoin’in bir süredir düşüş trendinde ilerlemesinin ardından oluşabilecek bir yükseliş trendinin,  altcoinler içinde iyi haberler anlamına gelebileceğini belirtiyor.

Analist’in ilk sırasında yer alan altcoin APE

ApeCoin (APE), web3’ün ilk sıralarında merkeziyetsiz finansta, APE Ekosisteminde kullanılan bir ERC-20 programında yer alan token’lardan biridir. Geçtiğimiz 7 gün içinde, APE yoğun şekilde düzeltmeler gerçekleştirdi.

Analist: 3 Altcoin Mayıs'ta Piyasaya Damgasını Vurabilir

APE piyasa değerine göre 33. sırada yer alırken, şu anda 11.94 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Board Ape Yacht Club NFT projesinin ardından ekosisteme eklendi. Geçtiğimiz hafta BAYC’e ait Metaverse projesi olan The: Otherside arazi NFT’lerinin satışa sunulması gibi pek çok durum APE fiyatlarında bir dalgalanma yarattı, ancak ilerleyen günlerde yeniden yükselişe geçme ihtimali bulunuyor.

GameFi özellikleri ile kendine özgü bir proje

Analistin ikinci sırada takip ettiği altcoin projesi ise STEPN (GMT). STEPN, Solana blockchain’inde yer alan, GameFi öğelerine sahip, kendine özgü bir Web3 yaşam tarzı uygulamasıdır. Play to earn özelliklerini fitness uygulamasıyla birleştirerek ‘’move to earn’’ adlı yeni bir kategoriyi içinde barındırıyor. Kullanıcılar, yürüyüşte ve koşu sırasında elde ettikleri kripto para ile oyun içi kullanabilecekleri NFT spor ayakkabı satın alabilme imkanı tanıyor.

Analist: 3 Altcoin Mayıs'ta Piyasaya Damgasını Vurabilir

GMT şu anda, 2,64 dolar seviyelerinde işlem görüyor ve ATH 4 dolar seviyelerinde bulunuyor. Oldukça yeni bir proje ve piyasaya çıkan son kripto paralardan. Bu yüzden işlerin nereye gittiğini, nasıl geliştiğini, topluluğun onunla nasıl etkileşime gireceğini ve tutunabilecek mi hepsini ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Yürüdükçe size altcoin kazandıran harika bir sistem. Ancak kazanmak için STEPN projesine ait bir ayakkabı satın almalısınız. Günde 10.000 adım ile bazı yatırımcılar yaklaşık 50 dolar, hatta daha fazlasını kazandığı belirtiliyor.

Merkeziyetsiz uygulamalar için tasarlandı

Listede yer alan son potansiyel altcoin projesi ise Harmony (ONE). Harmony, merkeziyetsiz uygulamaların (DApp’ler) oluşturulmasını ve kullanılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir blockchain platformudur. Ağ, block’ların saniyeler içinde oluşturulmasına izin veren rastgele durum paylaşımına odaklanarak merkeziyetsiz uygulamaların çalışma şeklini yenilemeyi amaçlıyor.

Şu anda ATH 0,37 dolar seviyesi ile piyasa değerine göre 80. sırada yer alıyor. Analist, Harmony’nin yakın gelecekte büyük bir potansiyel barındırdığını ve bunun yükselişi beraberinde getireceğini belirtiyor. Daha fazla altcoin haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak azcoinnews
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku