Kıdemli Analist: 3 Altcoin İnanılmaz Yatırım Fırsatı Sunuyor

571

Invezz analistlerinden Milko Trajcevski’ye göre 3 altcoin inanılmaz bir yatırım fırsatı sunuyor. Deneyimli analiste göre kısa vadede fiyatının artması beklenen kripto para birimleri ise Kava, Polymath ve Swipe oluyor. Kriptoarena.com olarak analistin yatırım fırsatı olduğunu ifade ettiği bu altcoin’leri inceliyoruz.

Altcoin Kava (KAVA)

Geçtiğimiz gün 5,178 dolar değerinde olan Kava, 30 Ağustos’ta, tüm zamanların en yüksek değeri olan 9,12 dolardan işlem görüyordu. Kripto para birimi, yaklaşık 3 ay içinde değerine 3.942 dolar ekleyerek yüzde 76 oranında devasa bir artış gösteriyor. 9 Ekim’de ise altcoin projesinin en yüksek değeri 6.808 dolar civarında seyrediyordu. KAVA’nın ekim ayındaki en düşük değeri ise 28 Ekim’de 5.264 dolar değerindeydi. Bu seviyelerde kripto para birimi 1.544 dolar veya yüzde 22 oranında değer kaybettiği görülüyor. Bununla birlikte, piyasa değeri bakımından 129. sırada yer alan token’ın yazım sırasında 5,20 dolardan işlem görüyor olması, Invezz analisti Milko Trajcevski’ye göre yatırım yapılabilecek bir kripto para olduğunu gösteriyor.

Polymath (POLY)

20 Şubat 2018 tarihinde Polymath (POLY), tüm zamanların en yüksek değeri olan 1,59 dolar seviyesinden işlem görüyordu. Yazım sırasında 0,7218 dolardan işlem gören POLY’nin, ATH değer noktasından yüzde 122 daha yüksek olduğu görülüyor. Bununla birlikte, ekim ayındaki performansı incelendiğinde, POLY’nin 0,9763 dolar ile 4 Ekim’de yeni ATH’sine ulaştığı da görülüyor. Altcoin projesi 0,6134 dolar değerine düştüğü 28 Ekim’de en düşük değerini kaydetmiş oldu. Böylece piyasa sıralamasında 142. sırada yer alan token ay boyunca 0,3629 dolar veya yüzde 37 değer kaybetmiş oldu. Bununla birlikte, 28 Ekim’den 23 Kasım’a kadar kripto para biriminin değeri 0,1011 dolar arttı. Tüm bunları göz önünde bulunduran Trajcevski’ye göre, POLY’nin Kasım ayı sonuna kadar 0,9 dolara ulaşma potansiyeli var ve bu da onu sağlam bir yatırım fırsatı haline getiriyor.

Altcoin Swipe (SXP)

3 Mayıs tarihinde tüm zamanların en yüksek değeri olan 5,79 dolardan işlem gören Swipe (SXP), yazım sırasında 2,33 dolardan işlem görüyor. Mayıs ayından bu yana değerine 3,39 dolar ekleyen altcoin, mayıs ayındaki ATH’sinden bu yana yüzde 141 oranında artış gösteriyor. SXP’nin ekim ayındaki performansını inceleyen deneyimli analist, 10 Ekim’de en yüksek seviye olarak 2,61 dolara ulaştığını, en düşük seviye olarak ise 28 Ekim’de 2 dolara düştüğünü ifade ediyor. Bu, yüzde 23’lük bir düşüşe işaret ediyor. Bunu göz önünde bulunduran Trajcevski’ye göre, SXP’nin kasım ayı sonuna kadar 3 dolara ulaşması beklenebilir. Bu da altcoin’i iyi bir yatırım fırsatı haline getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Invezz.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku