Analist: 2021 in en iyi yatırımı altcoinler olacak… Peki hangileri?

0 3

Popüler kripto para birimi analisti Lark Davis altcoinlerin 2021in en iyi yatırımları olacağını söylüyor.

Yeni bir videoda Davis gelecek yıl hangi altcoin sektörlerinde yükseliş ve düşüş eğiliminde olduğunu tartışıyor. Bitcoinin iyi iş çıkaracağını söylüyor ancak Bitcoin Cash (BCH) Bitcoin Satoshi Vision (BSV) Litecoin ve Dash (DASH) i gibi altcoinlerden kaçınmayı öneriyor. Stabilcoinlerin o sektörde “günü kazandığına” inanıyor.

Davis ayrıca Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) gibi ana oyunculara yeni stabilcoin projelerinden ve düşük likidite varyantlarından kaçınmayı da öneriyor.

Ek olarak analist “zombi zinciri” olarak adlandırdığı Ethereum Classic konusunda iyimser değil. Ayrıca piyasaya hala girmekte olan bir klon seli olduğu göz önüne alındığında “ucuz kopyala ve yapıştır DeFi” ye yatırım yapılmaması konusunda uyarıda bulunuyor.

Buna karşın Davis Aave (LEND) Synthetix (SNX) ve Ren (REN) gibi “güçlü DeFi oyuncuları” nda iyimser. Yeterli sermayeye sahip yatırımcıların Compound (COMP) ve Uniswap (UNI) çiftçiliğini denemeleri gerektiğini de söylüyor.

Davis özellikle DeFinin Ethereumda adı olmayan güçlü akıllı sözleşme platformlarındaki yükselişiyle ilgilendiğini söylüyor. Buna Polkadotta (DOT) Cardano (ADA) Polkastarter (POLS) ve Acala (ACA) ile Kava (KAVA) BAND Protokolü (BAND) ve yaklaşan Cosmos Persistence (ATOM) dahildir.

Bununla birlikte analist Ethereumun portföyünde en üst düzey holding olmaya devam ettiğini söylüyor.

Davis Enjin (ENJ) ve Rarible (RARI) da dahil olmak üzere bazı  tokenlarda (NFTler) umutlu olduğunu söylüyor.

Ek olarak Davis belirli niş varlıkların büyümek için yer olduğunu söylüyor. Yalnızca yaklaşık yarım düzine enerji odaklı kripto para birimi olduğunu ve yalnızca iki ciddi rakip olduğunu söylüyor: Energy Web Token (EWT) ve Power Ledger (POWR). Halen Chainlinkte (LINK) ve hatta BAND Protokolü ve Dia (DIA) gibi diğer oracle rakiplerinde hala yükselişte.

Sonuç olarak Davis en iyi 50 kripto varlık listesinin önümüzdeki yıl çok farklı görünebileceğini bazı altcoinlerin değer olarak 100-1000 kat artma potansiyeline sahip olduğunu ve diğerlerinin çöküp yanacağını söylüyor.

“Altcoinler 2021in en iyi yatırımı olacak. Basitçe söylemek gerekirse kripto para birimine yatırım yaparak zengin olmak istiyorsanız o zaman altcoinlere kesinlikle dikkat etmelisiniz. Bu döngüde paranın kazanılacağı yer burasıdır. Evet Bitcoin gayet iyi işleyecek ancak altcoinlerden Bitcoine çok fazla kâr aktarılacak çünkü paranın kazanılacağı yer burası.

Altcoinler size birkaç bin dolarlık bir yatırım alma ve bunu hayat değiştiren bir paraya dönüştürme potansiyeli sunar – tabii ki kartlarınızı doğru oynarsanız. Gördüğünüz gibi tüm altcoinler eşit şekilde oluşturulmaz. Bazıları çökecek ve sert bir şekilde yanacak. Bazıları gerçekten o kadar iyi yapmayacak. Diğerleri çılgınca dönüşler yapacak. Bu kriptoların çoğuna yatırım yapmak – diğer erken aşama başlangıç ​​alanlarına yatırım yapmaya benzer bir şey. İnanılmaz bir risk-ödül oranı var. Yatırımınız üzerinden 100 hatta 1000 katı fazlasını kazanabilirsiniz. Kesinlikle kriptoda bu mümkün! . Ya da her şeyi kaybedebilirsiniz. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku