Analist 2 Altcoin için Ciddi Yükseliş Bekliyor

6.633

The Motley Fool analistlerinden Will Ebiefung oldukça popüler olan iki altcoin projesinin önümüzdeki zamanlarda önemli bir yükseliş kaydedeceğini düşünüyor. Analistin yükseliş öngördüğü kripto para birimleri olan The Sandbox ve Cardano, Blockchain tabanlı metaverse ve merkezi olmayan uygulama geliştirmede liderlik pozisyonları oluşturduklarından Ebiefung’a göre uzun vadeli başarıya hazır görünüyor.

Metaverse altcoin The Sandbox (SAND)

The Sandbox (SAND) son 30 günde yüzde 110’luk bir artışla şimdiden bir boğa koşusunda görünüyor. The Sandbox’ın metaverse odaklı token’ı deneyimli analist Will Ebiefung’a göre, ilk metaverse projelerden biri olmasının avantajı ve merkezi olmayan bir sanal dünyanın temel taşı olarak potansiyel kullanım durumları sayesinde mükemmel büyüme oranını koruyabilir. Altcoin projesi, halka açık video oyun şirketi Roblox’a benzer şekilde, oyuncuların oyun deneyimlerini “oluşturabileceği, sahiplenebileceği ve para kazanabileceği” Blockchain tabanlı bir platform oluşturarak bu fırsatı ele almayı hedefliyor.

Analiste göre metaverse odaklı altcoin projesi The Sandbox etkileyici bir ilerleme kaydediyor. 29 Kasım’da platform, sanal dünyasının 18 oyun deneyimi içeren ve 19 Aralık’a kadar sürecek olan Alpha sürümünü başlattı. The Sandbox’ın geliştiricisi Pixowl, Android ve Apple IOS için mobil oyunlar geliştirme konusunda gerçek dünya deneyimine sahip olduğundan Ebiefung’a göre bu durum projenin güvenilirliğini artırıyor.

Altcoin Cardano (ADA)

Popüler altcoin projesi Cardano (ADA) merkezi olmayan uygulamalar (dApps) olarak adlandırılan, kullanıcı tarafından oluşturulan otonom programları çekmek için Ethereum ile rekabet etmeyi hedefliyor ve daha büyük rakibinden daha iyi hız ve ölçeklenebilirliğe sahip görünüyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Cardano, Eylül ayında Alonzo güncellemesiyle akıllı sözleşmeleri etkinleştirdi. Analiste göre altcoin projesinin, 3.000’den fazla projeye ev sahipliği yapan daha büyük rakibi Ethereum gibi iyi geliştirilmiş bir dApp ekosistemine sahip olması birkaç yılını alabilir. Ancak Cardano, üstün işlevsellik sunarak aradaki farkı kapatmayı hedefliyor.

Proof-of-work (PoW) protokolünü kullanan Ethereum’dan farklı olarak Cardano, Ouroboros adlı bir proof-of-stake protokolünü kullanıyor. Burada, işlemleri doğrulama yetkisi Cardano’nun tokenlerinin sahipliğinden geliyor. Bu altcoin projesinin madencileri, Blockchain’i mevcut kripto paraları kullanarak güncellediğinden bu sistem daha hızlı ve PoW sistemlerine göre çevreye daha az zararlı çalışıyor. Ethereum’un PoS’a ne zaman olacağı belli olmadığından analist Ebiefung’a göre bu durum Cardano’yu hız ve ölçeklenebilirliğe öncelik veren dApp geliştiricileri için çekici bir platform haline getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fool.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku