Amber Group CEO su: Bu Sebeplerden Ötürü Bitcoin e (BTC) Yatırım Yapmalısınız

0 0

Bazı kuruluşlar yaklaşık 12 yıl önce ilk ortaya çıktığından bu yana Bitcoini bir balon olarak adlandırdı. Amber Group dijital varlık finansal hizmetleri CEOsu Michael Wu bunun tam aksini düşünenlerden.

Wu Perşembe günü bir CNBC röportajında ​​Bitcoinin bir balon olarak nitelendirilmesine atıfta bulunarak “İnsanlar yeni bir paradigma değişimine girdiğinde her zaman böyle olduğunu düşünüyorum. İnsanlar yeniliklere şüpheyle başlar. Bu çok doğal çünkü yeni olan varlığın işleyişini ve detaylarını anlamak için zaman ayırmaları gerekecek.” dedi:

“Erken aşamada bu tür bir karşıtlık bu tür bir şüphecilik çok fazla fiyat oynaklığından kaynaklanır. Bununla birlikte artık Bitcoini bir balon olarak adlandırabileceğinizi sanmıyorum çünkü daha önce de bahsettiğim gibi tüm bu kurumlar tüm bu milyarderler multi milyar dolarlık borsaya kayıtlı şirketler tüm bunlar artık kripto para dünyasına kayıyorlar Bitcoin satın alıyorlar ve piyasada yalnızca 21 milyon Bitcoin var. Bu yüzden BTCye yatırım yapmak artık mantıklı ve karlı bir iş”

Bitcoin satın alan büyük ana akım kurumsal yatırımcılar son aylarda çok daha yaygın hale geldi. Microstrategy 2020de Bitcoine 1 milyar dolardan fazla para ayırdı. MassMutual  BTCye 100 milyon dolar yatırdı ve Square daha sonra 50 milyon dolarlık bir yatırım yaptı.

Bitcoin Artık Bir Balon Değil

Wu Bitcoinin uzun vadeli fiyat artışı varlığa önemli ölçüde ilgi gösteren kurumlar ve sınırlı arzı sayseninde gerçekleşeceğini açıkladı. “Fiyat dalgalanmaları olacak kısa vadeli fiyat düzeltmeleri olacak. Bazen bu fiyat düzeltmeleri şiddetli olabilir ancak artık Bitcoini bir balon olarak adlandırma zamanının çoktan geçtiğini düşünüyorum.” dedi.

Wu ayrıca BTCnin altına benzer değer deposu rolü hakkında yorum yaptı ve “Bitcoin altından daha iyi bir yatırım biçimidir” dedi.

Çarşamba günü Wu’nun şirketi Amber Group şirketin ortaklarından Annabelle Huang’a kurumsal ve perakende katılımını ilerletme görevi verildiğini duyurdu. Amber Group “Güney Kore Japonya Hong Kong Singapur Taipei Kuzey Amerika gibi bölgelerde şirketin kurumsal ve perakende ürün tekliflerini büyütmek için kurulan stratejik bir küresel genişleme ekibi olan GlobalX Centera liderlik etmesi için Annabelle Huangı atadı”  

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku