Altsezon 2021 in Birinci Çeyreğinde Başlıyor! Bu 3 Altcoin e Dikkat ! 

0 11

 Bitcoin 2020de piyasadan daha iyi performans gösterdi. Lider dijital para yılın başından bu yana yüzde 300ün üzerinde değer kazandı ve 27 Aralıkta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 28.250 dolara ulaştı. Şu anda tamamen Bitcoin sezonu. Ancak tüccarlar ve yatırımcılar yeni fırsatlar ve güçlü büyüme potansiyeline sahip düşük değerli varlıklar aramaya başlayacaklarından durum 2021de değişebilir.

2021 Altcoin Yılı Olabilir

Başka bir deyişle 2021 bir alt koin yılı olabilir. Genellikle altsezon olarak adlandırılan fenomen kripto para piyasası döngüsünün bir parçasıdır. Birçok altcoin hem dolara hem de BTCye karşı kartopu etkisiyle değer kazanmaya başlar. Önceki altsezon Bitcoin zaten rekor seviyelerden düzeltmeye başladığında Aralık 2017nin sonlarında ve Ocak 2018de kaydedildi ve alt koinler hala güçlü bir yükseliş eğilimi içinde hareket ediyordu.

Blockchaincenter.net tarafından oluşturulan Altsezon Endeksine göre o zamandan beri alt koinler birkaç kez sürdürülebilir bir yükseliş trendi başlatmaya çalıştı ancak başarılı olamadı.

Bu Üç Altcoin 2021 İçin Umut Vaat Ediyor 

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH) 2021de bir büyüme açısından en ön plana çıkacak için en bariz adaydır. İkinci en büyük dijital varlık yüzde 450nin üzerinde kazanç elde etti.

Etkileyici fiyat artışına rağmen ETH tüm zamanların en yüksek seviyesinden iki kat daha ucuz ve Ocak 2018de 1.500 dolara ulaştı. Güçlü temeller ve kurumsal yatırımcıların artan ilgisi ETHnin yükseliş potansiyelini açığa çıkaracak ve 2021de fiyatı yükseltecek gibi görünüyor.

Ethereum 2.0a sorunsuz bir geçiş ve Ethereum blok zinciri için gerçek hayattaki kullanım senaryoları varlığa sermaye akışlarını çekecektir. FXStreetin daha önce bildirdiği gibi ETH bir ödeme birimi veya bir değer deposundan daha fazlasıdır; sonsuz yenilik olanaklarına sahip bir ekosistemdir.

2021de kurumsal yatırımcılar ETHyi spekülatif döngünün ötesinde uzun vadeli bir yatırım fırsatı olarak keşfetmeye başlayacaklar. Grayscale ilk kez kripto para birimi yatırımcılarından Ethereum Trusta artan ilgiyi bildirdiği için trend çoktan başladı.

Teknik açıdan ETH 800 dolarlık direnci yeniden test etmeye hazırlanıyor. Bu engel Ocak 2018den Aralık 2018in en düşük seviyesine olan aşağı yönlü hareket için 05 Fibo geri çekilmesiyle oluşturuldu. Ayrıca Nisan 2018de ETH kurtarma girişimini sınırlayan ve tüm zamanların en düşük seviyesi olan 79 dolara doğru büyük bir satışı tetikleyen alanla çakışıyor.

Bu engel ortadan kalktığında yukarı yönlü ivme bir sonraki durakta 950 dolar (0.618 Fibo geri çekilme) ve psikolojik 1.000 dolarda yükseliş kazanacak.

 Litecoin 1.400 Doları Hedefliyor

Litecoin (LTC) 2021deki devasa bir ralli gösterecek başka güçlü bir aday. An itibariyle LTC 126 dolardan işlem görüyor. Token yılın başından bu yana yüzde 200ün üzerinde bir kazanç elde etti ve küresel kripto para birimi piyasa derecelendirmesinde beşinci sıraya geri döndü. 8 milyar dolarlık mevcut piyasa değeri ile XRPyi dördüncü sıradaki konumundan devirmekle tehdit ediyor.

Teknik açıdan Litecoin haftalık bir grafikte simetrik bir üçgen modelinden ayrıldı. Bu oluşum aşağı yukarı eşit bir eğime sahip iki yakınsayan trend çizgisiyle karakterize edilir. Genellikle bir konsolidasyon aşamasında meydana gelirken dönüm noktasının yönü varlığın daha fazla ivmesini tanımlar.

Tahmini bir yükseliş hedefi başlangıçtaki en yüksek ve en düşük arasındaki mesafeye eşittir bu da LTCnin 1400 dolar hedefiyle etkileyici bir yüzde 1800lük bir ralli için hazırlandığı anlamına gelir. Üçgen oluşumunun üst çizgisi olan 74 doların altındaki fiyat kırılmalarında yükseliş tahmini geçersiz hale gelecektir.

Zilliqa Patlamaya Hazır

Zilliqa mevcut piyasa değeri 890 milyon dolar olan 33üncü en büyük dijital varlıktır. Token geçtiğimiz yedi günde yaklaşık yüzde 70 arttı ve yılın başından bu yana yüzde 1.900ün üzerinde değer kazandı. ZIL düzeltme başlamadan önce 27 Aralıkta 01 dolarlık psikolojik seviyeyi test etti.

Varlık aşırı satın alınmış ve olumsuz düzeltmeye karşı savunmasız görünürken uzun vadeli perspektifler hala yükselişte. Ünlü bir kripto stratejisti ve tüccarı olan Michaël van de Poppeye göre ZIl aya fırlamadan önce bir geri çekilme yaşayacak ve 023 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku