‘Altcoin’lerde 300 bin dolar kaybetti

0 0

“Felakete dönüşen çok sayıda kripto para birimi satın aldım.”

Ripple’in Baş Teknoloji Sorumlusu David Schwartz altcoinlere yatırım yaparak 300.000 dolardan fazla kaybettiğini açıkladı.

Quorada 2 Kasımda Bitcoin ve diğer ikripto para birimlerinde hiç para  kaybedip kaybetmediklerini soran bir gönderiye Schwartz.  birkaç kripto yatırımı yaptığını ve büyük kayıplar yaşadığını belirtti.

Quoraya çok sık katkıda bulunan Ripple baş teknoloji sorumlusu “Felakete dönüşen epeyce kripto para satın aldım” dedi.

“Tamamen değersiz hale gelen tokenlar yüzünden toplam zararım 300.000 $ ın biraz üzerinde.”

Schwartz Blocktix (TIX) DICE Flash (FLASH) Vezt (VEZT) Amp (AMP) Signal Token (SIG) Bee (BEE)  Kind Ads Token (KIND) Pryze (PRYZ) KudosCoin (KUDOS) ve Neuron (NRN)  dahil olmak üzere özellikle kendisi için kötü yatırım olduğu ortaya çıkan 11 tokenı listeledi.  Bu altcoinlerin çoğu 2017 ve 2018de sıfıra düştü.

Genel olarak Schwartzın kötü yatırım kararları geçmişine bakıldığında Ripple’in Baş Yatırım Sorumlusu olmadığı için oldukça şanslı görünüyor. Schwartz  ayrıca Ekim ayında fiyatın 1 doların altında olduğu 2012de 40.000 Ether (ETH) sattığını açıkladı. Şu anda 454 dolar olan ETH ile Schwartz’ın kripto zulası bugün 18 milyon dolardan fazla değere sahip olacaktı. Ayrıca belirtilmemiş sayıda Bitcoini (BTC) 750 dolara ve XRPyi 010 dolara sattığını söyledi.

Önde gelen birçok yatırımcı BTCnin yanı sıra altcoinlere de sahiptir. Milyarder Tim Draper Eylül ayında 30.000den fazla BTCye ek olarak Bitcoin Cash (BCH) XRP Tezos (XTZ) ve Aragona (ANT) sahip olduğunu söyledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku