Altcoinler, Bitcoin e karşı kapitülasyon görüyor

0 0

Bitcoin bugün 15.000 Dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıktı.

Bu muazzam güç yakın vadede tüm zamanların en yüksek seviyelerine bir hamlede bulunarak çoklu direnç seviyelerini kırmasına izin verdi.

Bu güce rağmen Bitcoini çevreleyen duyarlılığın oldukça düşük kalması altcoin piyasasında görülen büyük zayıflık kaynaklı gibi görünüyor.

Birçok küçük coin sadece birkaç ay önce bulundukları yerden % 80 veya daha fazla düşüş görüyor. Bu yoğun satış geçen yaz son DeFi yükselişi nedeniyle daha küçük tokenlerin gördüğü tüm kazanımları ortadan kaldırdı.

Bir yatırımcı bu durumu son kapitülasyon olarak nitelendiriyor.

Altcoinler sürekli olarak zayıflık belirtileri gösterirken BTC ralli yapıyor

Bitcoin şu anki 15.200 Dolar fiyatıyla % 7nin üzerinde işlem görüyor. Bu dün belirlenen 13.500 Dolarlık en düşük seviyesinden büyük bir artışa işaret ediyor.

Bu devam eden yükseliş toplu kripto pazarında herhangi bir gücün yokluğunda ortaya çıkıyor.

Çoğu altcoin aslında bugün aşağı yönlü işlem görüyor Bitcoin veya USD karşısında değer kazanmıyor.

Analist: Altcoinler son kapitülasyonu görüyor

Bir analist bugünün altcoin satışını şimdiye kadar görülen ilk gerçek kapitülasyon olarak nitelendirdi. Fiyatların yakın vadede önemli ölçüde düşebilmesine rağmen bunun sabırlı yatırımcıların beklediği satış olduğunu belirtti.

“Sonunda altcoin kapitülasyonu. Bu uğursuzluk düşündüğünden çok daha uzun sürebilir. Fiyatlar düşündüğünüzden çok daha fazla düşebilir. Çoğu coin sıfır olacak. Birçok insan hepsini kaybedecek. Bazıları çok para kazanacak. Sabırlı alt yatırımcıların beklediği şey budur.”

Önümüzdeki birkaç günün Bitcoine karşı devam eden kayıplar uzun bir durgunluğa yol açabileceğinden altcoin piyasasına ciddi bir bakış açısı getirmesi gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku