Altcoin sezonu tehlikede mi?

0 5

Altcoinler yatırımcıların dikkatini çekerken Bitcoinin hakimiyeti geçtiğimiz birkaç gün ve hafta boyunca keskin bir düşüş gösterdi.

Ancak lider kripto para biriminin son birkaç günde tarihsel olarak önemli bir bölgeyi test etmesi bu seyri değiştirdi gibi….

Bazı analistler Bitcoin’in 10 bin doları üzerinde kalması halinde artık altcoinler için “geri çekilme zamanı” olabileceğini ve bu potansiyel düşüşün devam edebileceğini belirtiyor.

Ethereum Bitcoin ile daha küçük altcoinlerden daha yakından ilişkili olduğundan bu konuda da büyük bir rol oynayabilir.

ETH daha fazla toplanırsa olası herhangi bir altcoin krizini daha da devam ettirebilir

Bitcoin fiyat hareketinin arttığını görüyor. Bir gecede boğalar Bitcoin fiyatını 9 bin 600 dolardan 10 bin 200 dolara kadar yükseltti.

Bu seviyedeki satış baskısı fiyatı tekrar hızla 9 bin 800 doların altına çekse de sonrasında gelen alımlar tekrar feyatın 10 bin doların üzerine çıkmasını sağladı.

Analistler şimdi yatırımcılar karlarını hem BTCye hem de ETHye odaklarken altcoinlerin kan kaybetmeye başlayabileceğine dikkat çekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku