‘Altcoin sezonu geldi’ dedi, bu 4 kripto paraya dikkat çekti…

0 11

Kripto para analisti Nicholas Merten yeni altcoin sezonunun geldiğine inandığını söyledi.

Kripto odaklı Youtube kanalı DataDashin yeni bölümünde yaklaşık 350 bin aboneyle konuşan Merten 2.5 yıl içinde ilk kez tüm altcoin pazarının Bitcoine karşı çok önemli bir direniş çizgisinin üstesinden gelmeyi başardığını belirtti.

XRP’DE SON DURUM NE? TIKLAYIN

Mertenin konuyla ilgili olarak “Açıkça bir kopma var ve momentum oluşmaya başladı. Birkaç haftadır bunun hakkında konuşuyoruz ve nihayet başlangıç ​​noktasına geldik. Tırmanışın devam etmesi için gerçekten neye ihtiyacımız var? Küçük ama çok sayıda sermaye oyunu olacak mı? Bence evet. Küçük ve orta sermayeler. Chainlink gibi biraz daha büyük ve orta piyasa değerine sahip olanlardan DeFi dünyasının değeri küçük olanlara kadar… Bence konvoya liderlik edecekler ve uzun vadede pazar hakimiyetinin bir kısmını devralacaklar” şeklinde konuştu…

“Kısa vadede büyükler de harekete geçmeli”

Merten ayrıca büyük piyasa değeri olan kripto para birimlerinin ileri hareketlerini sürdürmesi ve böylece tüm altcoin pazarını artan bir seviyede tutması gerektiğini söyledi:

“Kısa vadede piyasa değeri yüksek olanların artan hareketini görmemiz gerekiyor. Ethereum ve Litcoin gibi şeylerden bahsediyorum. Bu daha iyi bilinen madeni paraların yukarı doğru dökümü pekiştirmek için harekete geçmesi zorunludur. ETH en düşük seviyesine düştüğü Eylül ayından bu yana aslında bunun sinyalini alıyoruz. ”

Merten ayrıca iExec (RLC) Chainlink (LINK) Cosmos (ATOM) ve Ren (REN) coin’lerinin yükseleceğini düşünüyor ancak Mart ayında 2 sent fiyatı olan ve salı günü 13 sente kadar yükselen Cardano’nun (ADA) ise bir geri çekilme yaşayacağını tahmin ediyor:

 “ADAnın kısa vadede çok ileri gittiğini görüyoruz. Çok iyi bir ralli yaptı ve şimdi çok az geri çekilme var ”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku