Altcoin satın almak için ikinci bir şans mı geldi?

0 5

Bazı kripto para birimleri yüksek seviyelerinden birkaç yıl önce görülen fiyatlara geri döndü.

Birkaç kripto varlığı şu anda 2017 ortalarındaki değerlerinden fiyatlandırılıyor ve potansiyel olarak geç kalanlara ikinci bir şans sunuyor. Bununla birlikte büyük bir uyarı: Bu varlıklar bir daha asla yüksek seviyelerine ulaşamayabilir veya buradan hiç yükselmeyebilir. Alıcılar dikkatli olmalı ve kendi araştırmanızı yapmalı.

CoinMarketCapten alınan tarihsel bir anlık görüntüye göre Litecoin (LTC) 11 Haziran 2017de yaklaşık 33 dolar civarındaydı. Şu anki fiyatı 46 dolar civarında biraz daha yüksek işlem görüyor. Bu yakın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 365 dolar baz alındığından gerçekten ciddi bir fark.

Ethereum (ETH) 340 dolarlık bir fiyat tuttu 342 dolara yakın ve bu makale yazılırken fiyatından sadece 2 dolar uzakta. Rippleın XRPsi 027 dolarlık bir fiyat etiketi barındırdı. Şu anda varlık aslında madeni para başına 023 dolardan daha düşük bir fiyata sahip.

Öte yandan Zcash (ZEC) o zamanlar token başına 331 dolara mal oluyordu. Varlık şu anda 54 dolar civarında işlem görüyor bu da eski ihtişamından çok uzak.

Kripto yıllar boyunca servet için ikinci ve üçüncü şanslar sağladı ancak ikinci şanslar bazen farklı şekil ve boyutlarda olabilir. Sırf bu varlıklar önceki yıllara benzer fiyatlar taşıyor diye bu varlıkların buradan herhangi bir fiyat artışı göreceği anlamına gelmez.

Merkezi olmayan finans veya DeFi kripto endüstrisinde mevcut bir erken benimseme kategorisi gibi görünüyor. Sektörde yer alan birçok varlık şu anda yükseliş fiyat hareketi görürken katılımcılar krediler ve diğer spekülasyon faaliyetleriyle birlikte yüksek faiz oranları arıyor. Ancak bu sektör de oldukça riskli ve karmaşıktır. Görüşler DeFinin bir bütün olarak uygulanabilirliğine göre değişir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku