Alıcıların anahtar seviyeyi kıramamaları ETH yi tehlikeli bir konuma getiriyor

0 0

Ethereum son birkaç hafta boyunca Bitcoinden son derece düşük bir performans sergiliyor.

Dün BTCnin fiyatı kısa bir süre 16.000 Dolarıın altına düştüğünde yatırımcılar endişelendi ve ETHyi 440 Dolara ulaşana kadar sattı. Bu düşüş trendinin durduğu ve toparlandığı anlamına geliyor.

Mevcut durumda geçen hafta olduğu seviyede işlem görüyor.

Bir yatırımcı varlığın 460 Dolarlık desteğe geri döndürmesi ve üzerinde yüksek bir zaman dilimi yapması gerektiğini belirterek yakın vadeli görünümü konusunda temkinli davranıyor.

Boğaların bir kez daha bu seviyeyi aşma sürecinde olması yakın vadede yükselişin yakın olduğuna işaret ediyor.

ETH Bitcoinden düşük performans göstermesine karşın dünün kaybını temizliyor

Ethereum haber yazımı sırasında 459 Dolar fiyatından % 2nin biraz üzerinde işlem görüyor. Boğalar 460 Dolarlık direnç bölgesini aşmaya ve bu seviyeyi destek olarak geri almak için mücadele ediyor.

Bitcoin şu anda güçlü olduğu için bu seviyenin yakın vadede kırılması ve daha yüksek tutulma olasılığı yüksek görünüyor.

Desteğe dönüşünün varlığın toparlanması için bir temel oluşturması bekleniyor.

Analist: ETH 460 Doların üzerinde kırılmadığı sürece güvencesiz bir konumda

Analistlerden biri Ethereumun 460 Doların üzerinde kapanması gerektiğini söyledi.

“ETH / USD: PAnın S/Rnin 450 Doların üzerine çıkıp çıkmadığını belirlemek şu anda zor ancak şimdilik fiyat kısa vadede daha yüksek görünüyor yine de 460 Dolarlık anahtar direncin altında. Birkaç saatlik veya 4 saatlik kapanışları beklemek gerekiyor.”

Ethereum 460 Doları kırma sürecinde olduğu için önümüzdeki birkaç saatin bu seviyenin üzerinde yüksek bir zaman dilimi yapıp yapamayacağını belirlemesi gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku