Alarmlarınızı kurun: İşte Bitcoin’de yoğun işlem saatleri

0 0

New Yorkta piyasanın açılması Bitcoin oynaklığını diğer borsalardan çok daha fazla etkiliyor gibi görünüyor.

Bitcoin (BTC) alıp satanların alışkanlıkları bu yıl oldukça değişmiş olsa da New York piyasası hala oynaklığı domine ediyor.

Şu anda sosyal medyada dolaşan verilere göre piyasa değeri en büyük kripto para birimi Bitcoin’deki oynaklık ABD piyasalarının açılmasıyla büyük ölçüde ilişkili görülüyor.

ABD BORSALARI BTC OYNAKLIĞINI ARTIRIYOR

New York ile karşılaştırıldığında Londra ve Asya borsalarının açılması Bitcoin oynaklığını önemli ölçüde daha az etkiliyor.

Skewin diğer verileri bu eğilimi doğruluyor. TSİ 16.00 civarı Bitcoin işlemlerinde günün en yoğun zamanını gösteriyor.

Coinbase ve Binancea ek olarak Skew hafta ortasının çalışma haftasının başlangıcından veya sonundan daha yoğun olduğunu belirtiyor. Hafta sonları ise diğer varlık sınıfları için de sıklıkla belirtildiği gibi daha sakin oluyor.

BITCOIN İŞLEMLERİNİN DEĞİŞEN YÜZÜ

Veriler muhtemelen piyasadaki kurumların artmasından dolayı Bitcoin yatırımcıları arasında değişen eğilimler ortaya çıkarabilir. Geçen yıl hacim açısından en aktif işlem zamanın UTC saatiyle 13:00 olduğu rapor edilmişti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku