ABD Doları, Bitcoin’e karşı değerinin% 99,9’unu kaybetti

0 0

Bitcoin topluluğu bir doların değerinin artık 0.000085 BTCye eşit olduğu gerçeğini kutluyor. Bitcoinin değeri bir artış yaşadığında bu durum doların değerinin düşmesi anlamına geliyor Son 7-8 yılda bitcoin % 170.000lik bir büyüme gördü. Bu durum ABD dolarının BTCye karşı değerinin yaklaşık % 99.9unu kaybetmesine neden oldu.

Birçok endüstri uzmanı bitcoin fiyatının önümüzdeki yıllarda büyük bir artış göreceğini tahmin ediyor. Block.one CEOsu Brendon Blumer önümüzdeki yirmi yılda bitcoin değerinin depolanmasında öncü bir emtia olarak altının yerini alacağına inanıyor. İlk yıllarda bir BTC bir dolardan az değere sahipti sadece on yılda durum şimdi tersine döndü bir doların 0.000085 değerinde olduğu BTC bitcoinin nasıl büyüdüğünü anlatıyor.

Bitcoin topluluğu ayrıca Bitcoin’in değerinin önümüzdeki on yılda altı haneli rakamlara ulaşacağını öngörüyor. Şu anda dolaşımda 18 milyon bitcoin var ve sadece 3 milyon BTC için madencilik yapılacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku