ABD de futbol ligine Bitcoin damga vurdu

0 0

Chargers yıldızı Russell Okung takımını yeni Ulusal Futbol Ligine Bitcoin konuşarak hazırlıyor.  Russell Okung Twitter hesabında yaptığı açıklamada “İlk Ulusal Futbol Ligi eğitim kampı konuşması: Bitcoin” yazdı.

Russell Okungun açıklamasının ardından kripto paraya merak duyan çok sayıda Twitter kullanıcısı ünlü oyuncunun mesajına cevap verdi. Morgan Creek Digitalin kurucularından Anthony Pompliano tweete ateş emojisi ile yanıt verdi.

Winklevoss ikizleriin sahibi olduğu kripto para borsası Gemini füze ile karşılık verdi. Bitcoin ödül sitesi Lolli de tweete yanıt verenler arasında yerini aldı. Russell Okung geçtiğimiz mayıs ayında da “Bana Bitcoinle ödeme yapın” tweeti atmıştı. 

Ulusal Futbol Ligi Bitcoin ile maaş ödemesi yapılmasına dair teklifleri geri çevirmişti. Fakat lig top koşturan çok sayıda isim kripto para ile ödeme alma niyetlerini zaman zaman dile getiriyor.  Litecoin geçtiğimiz günlerde Miami Dolphinsin resmi kripto para sponsoru olduğunu duyurmuştu. Taraftarlar bu sayede oyunlar sırasında çekiliş biletlerinin yarısını Litecoin ya da Bitcoin ile alabilecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku